Skocz do zawartości

Najlepsze biuro- prosze o pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

emakopel-bo jade z nimi juz drugi raz. sa czasami troche zdezorientowani ale wazne jest to ze maja prace w kasynach (b. dobre zarobki, wiele atrakcji w czasie wolnym-w koncu przyjezdzasz do kasyna przegrac kase i zabawic sie), widzisz sie z pracodawca ktory Cie interesuje i jest to czlowiek z kadry menadzerskiej danego kasyna. bywaja czasami cisnienia, opoznienia, niejasnosci ale z mojego doswiadczenia-nie unikniesz tego w zadnym biurze a tutaj nie ma problemow z pracodawcami.

wczesniej bylem na work&travel z YTP i nie polecam. straszne oszukuja z pracodawcami-przynajmniej ja i wiekszosc osob ktore jechaly z tego oddzialu co ja zostaly wykiwane. a nie jest mile jak przyjezdzasz na miejsce i obiecywana pozycja barmana w LUKSUSOWEJ restauracji okazuje sie praca w fastfoodzie. sorry ale duzy minus dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Columbus Club :) , nad Emakopolem radziłabym się zastanowić, chyba najdroższe, niekompetentne, duzo nerwow i stresu, w sumie najlepsi pracodawcy bo kasyna, ale to wcale nie znaczy że najlepsze prace

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

witam, jade na worka po raz drugi. w tym roku zdecydowalam sie na FOSTERA. musze przyznac ze wszystko poszlo szybciutko, bez problemow, profesjonalnie, informowali o wszytkim na biezaco i juz jestem po wizycie w ambasadzie. wszytko gra i w porownaniu do poprzedniego biura (chociaz tamto tez nie bylo takie zle, tylko wszystko strasznie dlugo trwalo) jestem na 100% zadowolona! polecam fostera! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pisze co innego i wsumie nie mozna na tej podstawie nic

wydedukowac. Jedni pisza ze Foster najlepszy a inni ze zdala od nich.

Tylko sie ma zamieszanie w glowie. Moi znajomi jada z Emakopolu

juz drugi raz i moze nie piszcza z radosci, ale problemow nie mieli zadnych ani z wiza ani z praca. Mysle, ze jak na Polaka przystalo

nikt z nas do konca nigdy zadowolony nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jedyne co moge ci poradzic to nie korzystaj z Emakopolu (jade z nimi po raz pierwszy w tym roku ale zaluje tego juz od paru miesiecy, a co pare tygodni, kiedy mysle ze juz nie mozna nic bardziej spieprzyc zalamuje sie jeszcze bardziej - wczoraj przyszly ceny biletow - grubo powyzjej ceny rynkowej i to jeszcze z obostrzeniami, w dodatku nie na takie daty jak chcialem), ja korzystalem z Campusa, Almaturu i STA, zawsze mialem uwagi jakies drobne ale oni przy Emakopolu sa swieci i złoci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak naprawde to najwazniejsi sa pracodawcy w USA i to jak wszsytko ulozy sie na miejscu. Sa biura, ktore maja super obsluge a na miejscu okazuje sie, ze laduje sie w jakims parku rozrywki albo w fast foodzie, natomiast z innymi jest problem w Polsce (moze jakies opoznienia...) ale prace maja w kasynach czy dobrych hotelach...wszystko wyjasnia sie zawsze po powrocie. Powodzenia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Trzeba pamiętać też, żeby nigdy nie kupować biletu z biura.

Ja dwa lata temu jechałam z biurem ITC i byłam zadowolona (już nie mają wat), pojechałam w świetne miejsce, miałam super pracodawcę, a przed wyjazdem też nie robili zbytnich problemów, a jak chciałam zmienić bilet na swój kilka dni przed wylotem, to też mi pozwolili i nie wołali po żadną kasę.

Teraz jadę do tego samego pracodawcy i ze swoim biletem, więc właściwie jest mi to obojętne z jakiego biura. Teraz liczy się dla mnie to, żeby wszystko było na czas, a że mam już wszystko załatwione i na nic nie musiałam długo czekać, to jest ok.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...