Skocz do zawartości

Sponsorowanie A Aresztowanie W 2000 Roku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sytuacja ma sie nastepujaco - osoba-krewna- bedzie wkrotce sponsorowana przez syna ,przebywa w USA , wiem , ze wypelniajac papiery o sponsorowanie nalezy kategorycznie przyznac sie do wszystkiego i ujac wylacznie prawde - osoba ta w 2000 roku zostala aresztowana , poniewaz dzwonila dzwonkiem do drzwi mieszkania znajomej , z ktora chciala pomowic , a ta nie chciala sie z nia widziec wiec wezwala policje a Ci aresztowali moja krewna moge przypuszczac , ze za zaklocanie ciszy - nie wiem dokladnie , bede wiedziec na dniach , osoba ta byla przetrzymywana kilka godzin w areszcie ,pobrano odciski palcow, po czym wypuszczona , zglosila sie w wyznaczonym dniu na rozprawe - Kobieta ktora wezwala na nia policje , nie wstawila sie , sprawe umozono ,nikt nie zostal ukarany , krewna nie pamieta dobrze , ale twierdzi , ze powiedziano jej po umozeniu sprawy , ze po 6 miesiacach sprawa ta zniknie? z jej kartoteki bo zostala umozona? odciski palcow o ile sie nie myle zostaja w kartotece na cale zycie ?

Krewna ma papier ktory otrzymala 10 lat temu z sadu , jak rozumiem nalezy go zalczyc?czy musi udac sie do sadu ? policji? o wydanie zaswiadczenia/dokumentow w tej sprawie ? czy musi udac sie do adwokata by ten w jej imieniu wystapil o potrzebne dokumenty czy jest ona sama w stanie to zrobic? czy jest cos co powinna dolaczyc do dokumentacji? czy dana sytuacja moze jej zaszkodzic w sponsorowaniu ?

Prosze o porade .

Z gory dziekuje

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan Illinois , twierdzi , ze powodem zatrzymania bylo zaklocanie spokoju/ciszy . W weekend postaram sie przeczytac papier jaki posiada z sadu , ktory otrzymala 10 lat temu po rozprawie ktora umorzono - napisze wtedy wszystko co moge - na pierwszy rzut oka jak oceniasz sytuacje? bardzo zle to wyglada? Dziekuje

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...