Skocz do zawartości

Wyjazd Czy Nie Bede Miec Problemow


myworkout

Rekomendowane odpowiedzi

witam. sprawa wygląda tak :

byłem juz dwa razy w usa. pierwszy raz byl w wakacje w 2008 r i byłem mieśiąc

drugi raz w 2009 wyjechałem w grudniu i wróciłem w czerwcu (wizy nie przesiedziałem )

teraz mam bilet na tę sobotę a powrót na 4 lipca .

czy mogę sie spodziewać jakiś problemów ze za często latam lub ze wczesniej byłem aż pol roku ?

nie studiuję i nie jestem zajerejstrowany ze pracuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a do kogo tak latasz i teraz lecisz?czy naprawde nie robiles na czarno w USA ostatnio?

bo moze sie skonczyc tak jak tutaj a wtedy od Twoich odpowiedzi zalezy co bedzie oraz co bedziesz miec z soba.bo sa tacy ze maja numery-cos zapisane o pracy

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=18669&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latam do mojej rodziny (wójek i ciotka )

nie wlasnie jak bylem to nie pracowałem te kilka miesiecy co byłem

mam telefon amerykanski i bede go brać ze sobą ale niemam tam tam zadnych numerow zapisanych praca lub cos w tym stylu tylko wiadomo janek franek wiesiek

i jeszcze dwie ważne mysle zeczy :

1. moj ojciec juz 2 lata przesiedział wize i jest w usa

2.moja siostra jest obywatelką usa ( urodziła sie rok temu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ta siostra cos pomoze Ci>?moze bedzie Cie mogla sponsorowac jak bedzie chciala jak bedzie w odpowiednim wieku

co do Ojca to moze byc roznie ale o wize starales sie kiedy>?masz byc pewny w tym co mowisz i jak

to ze nie robiles to moze kogos przekonasz lub tez nie..aby tak bylo pieknie ze Ciotka z Wujkiem Cie utrzymywali to bylo by super-fakt sa takie przypadki ale..

tez zalezy jak umiesz jezyk,na jakie lotnisko lecisz,jaka linia lotnicza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wizę sie staralem w 2008 roku i bylem tam z rodzicami ale oni mieli we dwójkę jedno zaproszenie a ja sam drugie .

wujek ma tam firmę general contractor i są dośc bogaci nawet jak na amerykanskie warunki. pamiętam jak na zaproszeniu wpisywali jakies tam sumy co mają to nie byly to małe sumki.

język umiem tak sobie zalezy o co chodzi

a lecę lufthansą na lotnisko w newarku ( 2 poprzednie razy też lądowałem w newarku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem no i mysle ze by mnie nie zagieli mam taka nadzieje

malo mi zostalo zeby sie cos poduczyc ...

a co mam mówić jesli mi powie ze mój ojciec jest w usa i przesiedział wize i czy niewiem gdzie on jest ?

ja mysle ze bym powiedzial ze z checia sam chcialbym wiedziec gdzie on jest

i co mam powiedzieć jak się zapyta czym się teraz zajmuję ?

czy może być dobrze jesli powiem ze od wrzesnia idę do szkoły i dodatkowo będe rozkręcał firmę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ojciec gdzie wlecial i mogl mieszkac?

mowisz ze nie wiesz gdzie jest Ojciec ale wiesz ze masz Corke,,to duzo wiesz :)

mozna powiedziec prawie wszystko ale jak kto bedzie odebrane to nie wiadomo,mowisz ze moze sobie poradzisz,abys nie musial miec takiej rozmowy..ja cos podobnego mialem i wiem co jkb pisze -co ma na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię o to zapytają :)

Ale minął prawie rok od Twojego ostatniego wyjazdu, więc może nie będą Cię dokładniej wypytywać.

W każdym razie powinieneś mieć poukładane w głowie, gdzie, po co i do kogo jedziesz, co będziesz tam robił i - ewentualnie - czym zajmujesz się w Polsce (w sensie, że masz zobowiązania, do których musisz wrócić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...