Skocz do zawartości

Dłuższy Pobyt Niż We Wniosku Wizowym.


WorkingGroup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pod koniec lipca lecę pierwszy raz do Stanów. We wniosku wizowym określiłem długość mojego pobytu na 3 tygodnie, konsulowi zadeklarowałem 2-3 tygodnie, lecz plany się zmieniły i lecę na 5 tygodni. Moje pytanie (może dość głupie dla was) brzmi: Czy mogę mieć jakieś problemy na lotnisku po przylocie do USA, oraz czy jest możliwość dostania 'właściwej wizy' na datę przed datą na bilecie powrotnym?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pod koniec lipca lecę pierwszy raz do Stanów. We wniosku wizowym określiłem długość mojego pobytu na 3 tygodnie, konsulowi zadeklarowałem 2-3 tygodnie, lecz plany się zmieniły i lecę na 5 tygodni. Moje pytanie (może dość głupie dla was) brzmi: Czy mogę mieć jakieś problemy na lotnisku po przylocie do USA, oraz czy jest możliwość dostania 'właściwej wizy' na datę przed datą na bilecie powrotnym?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

jedni deklaruja, ze beda w USA 3 tygodnie a spedzaja 6 miesiecy, u Ciebie to bedzie tylko dwa tygodnie wiecej, nie widze tutaj, zadnego problemu i watpie w to, zeby ktokolwiek widzial ;) co innego jakbys zostal 5-6 miesiecy, widac roznice prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ;) Dziękuję za odpowiedź!

Funkcjonariusz immigracyjny na lotnisku ma stempel ustawiony standardowo na 6 miesięcy od daty przylotu (przynajmniej na Florydzie tak mają), chyba że coś namieszasz podczas rozmowy ;-D to będzie krócej. z moich obserwacji.

Ja składając wniosek wizowy zamierzałem polecieć do rodziny na święta bożego narodzenia i nowy rok ale że plany się pozmieniały to polecieliśmy dopiero po 2 latach na wakacje. promesę mam na 10 lat. tak że się nie stresuj ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nie jest w tym ile ktos bedzie w USA legalnie .

Np ktos deklaruje ze bedzie 2-3 tyg a bedzie 3-6 miesiecy legalnie ..potem idzie po kolejna wize i sie czasami dziwi ze tej wizy nie otrzymuje ..bo co innego pisze a co innego potem robi,kolejna sprawa to musi byc widac po pobytach ze jednak cos Nas trzyma w Polsce a nie ze mamy wolne od szkoly-pracy 6 miesiecy ..fakt sa tacy ze dostaja wizy po takim czyms ale sa tacy ze odchodza z kwitkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...