Skocz do zawartości

Amerykańskie Media Internetowe Niedostępne W Polsce


marcing14

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie mogę słuchać niektórych amerykańskich stacji radiowych, oglądać vevo.com w Internecie, itp.

Na stronach są informacje, że z mojego kraju nie ma dostępu na daną stronę. Dlaczego? Nie chcą mieć więcej użytkowników? Przecież nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obywatelstwo nie ma nic ;)

jak Gucio napisal -mieszkasz po za USA i juz masz problem ..np ktos z obywatelstwem USA bedzie w Polsce i bedzie miec tak samo .

czasami takie cos jest na youtube ze nie mozesz pewnych filmow obejrzec bo prawa autorskie sa dla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawa autorskie są bezlitosne, mi na przykład nie działa stacja WFAN, zawsze chciałem sobie posłuchać audycji Boomer & Carton, która jest dość ostro reklamowana przez MSG (przynajmniej w trakcie trwania spotkań Knicks), ale niestety w Niderlandach stacja nie kuka i szluz.

Ale za to bezproblemowo działa WBGO oraz NPR a to już coś, szkoda tylko, że na europejskich rynkach (poza UK) tak marnie działa ESPN, ale to wyskakuje raczej poza media internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trik moze nie przejsc bo jak np flash player sprawdzi przychodzacy adres IP i stwierdzi ze jest ok to zaczyna sie z nim laczyc bezposrednio. Jak ci sie uda odlaczyc z odpowiednim czasie proxy to moze sie uda polaczyc z lokalnym IP, ale to zadko sie udaje)

Wiekszosc duzych stron www ktore oferuja filmy w USA jest skonfigurowana tak aby co jakis czas player sprawdzal IP i jak jest z poza usa to przerywa transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...