Skocz do zawartości

J1 - Kiedy Powrot ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

w 2007 roku bylem na W&T. wyjechalismy 1 czerwca (tak zaczynalo sie moje szkolenie na krupiera w kasynie). wracalismy 15 pazdziernika(4 miechy pracy - 2tyg zwiedzania). Teraz ubiegam sie o wize B1. gdzie moge znalesc informacje kiedy zaczynal sie i kiedy konczyl program W&T - druku ds2019 nie moge znalesc. czy ktos z was wie ile trawaja takie programy ? na stronie ambasady napisane jest ze mozna byc 30dni przed programem i zostac 30 dni po programie. ja pracowalem do konca wrzesnia (4 miesiace) a potem 2 tyg zwiedzalem.

czy ktos z was wie czy moge miec przez to jakies problemy ?

wize (B1)dostalem ale boje sie ze moga mnie jszcze cofnac z lotniska - a bilet swoje kosztuje.

dlatego chcialbym sie upewnic ze wtedy nie wyjechalem za pozno z USA.

prosze o podpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ubiegasz sie o wize b1 czy tez juz ta wize masz ?

jesli juz masz wize tzn ze Cie sprawdziwli i chyba w ds 160 podales ze byles w USA i na jakiej zasadzie

ubiegalem sie o wize i ja dostalem - ale jak wiesz dostanie wizy w polsce nie jest tym samym czym wpuszczenie do usa.

tak we wsniosku ds-160 podalem wszytskie informacje - kiedy bylem, kiedy wracalem, ale wolalbym jednal upewnic sie przed kupnem biletu.

ale 4,5 miesiaca na W$T to chyba nie tak dlugo ? nie wiem wlasnie ile takie programy z reguly trwaja i tego nie mam jak spr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocztaj posty Kariny odnosnie J1, ona tu zrobila niezla rewolucje i nam pokazla ogromne plusy tej wizy .....to jest jedna z lepszych wiz , bo nawet jak przesiedzisz teramin w&t i wrocisz , nastepnie ponownie starasz sie o wjazd do usa nie masz tzw. misia w paszporcie na kolejne 10 lat , nie powinienies miec problemow , takie jest moje zdanie , sugeruje sie tym co mi powiedzila Karina bo mam te sama wize , programy takie przewaznie trwaja 6 mies i na tyle dostaje sie wize , pozdrawiam i powodzeni a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...