Skocz do zawartości

Od Kiedy Paszport?


lolita2231

Rekomendowane odpowiedzi

a tutaj troszke wiecej info na temat paszportow

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/380/31/I...aszportowe.html

Dla dzieci sa to paszporty tymczasowe wydawane na rok czasu. Skladajac wniosek zawsze mozna poprosic o przyspieszenie sprawy.

Mysle, ze w tym przypadku (paszport tymczasowy) nie bedzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie pozostaje Ci nic, jak zadzwonić do swojego biura paszportowego i dowiedzieć się, czy wydadzą paszport za zgodą tylko jednego rodzica. Jak przedstawisz swoją sytuację, to może będzie taka możliwość. Sama mówisz, że czasu masz mało, więc musisz się tym zająć jak najszybciej.

Nie da się tego obejść.

Dziecko musi mieć dokument tożsamości. Bez dokumentu nie będzie mogło nigdzie wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest napisane ze musi byc zgoda to musi byc i tego nikt na ladnie oczy nie obejdzie...

za duzo moze byc z tego problemow ..np wywoz dziecka bez zgody rodzica..

Takie sa zasady i teraz nalezy isc do biura i sie spytac jak ma takie pozwolenie wygladac aby przeszlo

jesli nie bedzie paszportu to nie bedzie wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest napisane ze musi byc zgoda to musi byc i tego nikt na ladnie oczy nie obejdzie...

za duzo moze byc z tego problemow ..np wywoz dziecka bez zgody rodzica..

Takie sa zasady i teraz nalezy isc do biura i sie spytac jak ma takie pozwolenie wygladac aby przeszlo

jesli nie bedzie paszportu to nie bedzie wyjazdu.

ja już wiem jak ma takie pozwolenie wyglądac bo mam starszą córkę i dla niej też potrzebne było pozwolenie jak robiliśmy paszport 4 lata temu. kurcze myślałam że może młodszą da się dopisać do mnie do paszportu jak ma dopiero 3 miesiące bo zdjęcia i tak jej nie zrobią chyba że weszły teraz inne przepisy. No nic nie pozostaje nic innego jak zadzwonić jutro do ambasady i zapytac o ten paszport dla malucha. To troche nie w porządku z ich strony bo 3 tygodnie wczesniej wysyłają zawiadomienie o interview gdzie musze zrobic paszport dla małej, jechac na badania z 2 dzieci a do warszawy mam 4 godziny drogi i jak tu sie wyrobić w 3 tygodnie szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla ambasady jest logiczne, że jeśli chcesz gdzieś z dzieckiem wyjechać, to ono potrzebuje swój dokument tożsamości. Od kilku lat nie ma już możliwości dopisania dziecka do swojego paszportu.

Więc uznali, że juz wyrobiłaś mu paszport, skoro planujesz wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla ambasady jest logiczne, że jeśli chcesz gdzieś z dzieckiem wyjechać, to ono potrzebuje swój dokument tożsamości. Od kilku lat nie ma już możliwości dopisania dziecka do swojego paszportu.

Więc uznali, że juz wyrobiłaś mu paszport, skoro planujesz wyjazd.

nie to jest troche inaczej z tym planowaniem bo mąż złożył na nas petycje w usa w 2007 na GC i wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy że może być następne dziecko :( i dopiero dostaliśmy odpowiedz że rozpatrzyli pozytywnie naszą petycję i dlatego tak wyszło z tym paszportem dla małej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...