Skocz do zawartości

Jakie Miasto Wybrac?


Rudy90

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, najlepiej, jakbyś najpierw pojechał tam na worka i zobaczył, czy ten kraj w ogóle Ci odpowiada. Bo marzenia mogą się bardzo różnić od rzeczywistości i się rozczarujesz. A tak zobaczysz, jak się pracuje (legalnie), trochę pozwiedzasz i zobaczysz, czy to Ci odpowiada.

No i będziesz mógł wrócić do Polski.

Bo pamiętaj, że przesiedzenie wizy, czy nielegalna praca zamyka Ci furtkę wyjazdu ze Stanów i powrotu tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechac do USA i pracowac na czarno... Po co ??? Dolar cienko stoi wiec fortuny nie zarobisz. Nie te czasy.

Chyba ze chesz jechac na tyle co ci wbija w paszport, w jakies ciekawe miejsce po to by pozwiedzac i w tym samym czasie se gdzies popracowac. To to rozumiem, bo koszty takiej wycieczki sa zazwyczaj duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysle ze tak pojechac tam zobaczyc czy mi sie spodoba itp to nie mam sensu bo to za duzo kasy pojdzie. Podoba mi sie i raczej sie nie rozczaruje jedynie czym moge sie rozczarowac to moze praca:D ale ameryka jest zajebista hiszpanskiego juz podstawy znam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd wiesz, że Ci się spodoba?

Na podstawie filmów, które oglądasz/oglądałeś?

Ja też kiedyś marzyłam o wyjeździe do Ameryki, karmiona amerykańskimi serialami... A potem dorosłam i mi przeszło :( Turystycznie owszem, ale bawić się w nielegalne historie, to nie moja bajka.

Ale może być to twoja bajka, więc ruszaj na szerokie wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...