Skocz do zawartości

"Ucieczka" od pracodawcy?


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie małej wiary :wink:

W tym przepadku organizacja sponorująca i pracodawca to ta sama firma, a mianowice Burroughs & Chapin Company, Inc. Właściciel sieci parków rozrywki NascarSpeedPark.

Nie wiem czy to jest taki dobry układ, bo komu sie poskarże jak z pracą będzie coś nie tak.

A pozatym sam mogłeś przeczytać że jakaś wyjątkowa oferta pracy to nie jest 7$ za godzine, z czego można liczyć tylko na max 35 godzin w tygodniu, wiec może być ciężka z ze zwrotem kosztów wyjazdu bez dodatkowej pracy. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mój błąd, zwracam honor ;) Z nazwą organizacja sponsorującą kojarzą mi się takie większe korporacje jak CIEE, CHI, GeoVision, Face the World. i inne.

Deedee masz abslotna racej - sponsor to wlasnie CIEE, CHI, INTRAX, CENET itp. Pracodawca NIE jest sponsorem. Ale jest jeden wyjatek np Disney world ma wlasna desygnacje od departamentu stanu i tez jest sponsorem.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem racje ma Mietek... Burroughs&Chapin jest ewidentnie na liscie sponsorow W&T ( http://exchanges.state.gov/education/jexch...catalog/swt.pdf - strona 2.), wiec jezeli sa jednoczesnie wlascicielami tych parkow rozrywki, to znaczy, ze sa i pracodawca, i sponsorem. :roll:

Przeciez np. Hilton Hotels Corporation jest na liscie sponsorow Internshipu. Jak rozumiem, moga byc i moim praktykodawca, i jednoczesnie wystawic DS-a... Czy moze jest to jeszcze bardziej skomplikowane? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...