Skocz do zawartości

Domyślnie Rejestracja Na Allegro Obywatela Usa


viva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy prawnie obywatel USA może zarejestrować się na allegro i prowadzić sprzedaż towarów ze stanów, lub ewentualnie czy może notarialnie upoważnić obywatela PL do założenia w jego imieniu konta na allegro i reprezentowania jego firmy ?

Jest to dla mnie ważny temat. Proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w takim przypadku wygląda aktywacja konta ? List aktywacyjny wysyłany jest do USA ? Chciałbym żeby działalność była zarejestrowana na USA a ja jako pośrednik sprzedawał w PL mając upoważnienie do tego konta. Wiecie jak to zrobić żeby prawnie było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby działalność była zarejestrowana na USA a ja jako pośrednik sprzedawał w PL mając upoważnienie do tego konta. Wiecie jak to zrobić żeby prawnie było ok ?

Rejestrujesz konto 'firma' na dane w USA (przekazując Allegro kopie wymaganych dokumentów), a Ty jestes wpisany jako osoba obsługująca sprzedaż na Allegro.

Nie ma instytucji 'pośrednika', upoważnienie do obsługi konta funkcjonuje tylko w przypadku firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w takim przypadku wygląda aktywacja konta ? List aktywacyjny wysyłany jest do USA ? Chciałbym żeby działalność była zarejestrowana na USA a ja jako pośrednik sprzedawał w PL mając upoważnienie do tego konta. Wiecie jak to zrobić żeby prawnie było ok ?

Imponujacy duch przedsiebiorczosci; chcialbym zarabiac kase, ale nie wiem jak sobie ogarnac rejestracje konta i trzeba mnie za raczke wziac i pokazac. Znalezienie odpowiedzi na Twoje pytania zajmuje okolo 5 minut-pod wlasciwym adresem czyli na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...