Skocz do zawartości

Wyjazd W 2012 Roku!


Rekomendowane odpowiedzi

oprócz kosztów samego W&T dochodzi jeszcze kwestia jakiegoś mieszkania, jedzenia, nawet cholerna Metro Card 30 dniowa kosztuje teraz $104

Jeżeli będziesz pracować w NY to owszem tyle to kosztuje, ale W&T nie oznacza pracy w NY i mieszkania na Manhattanie.

Często jest tak, że mieszkanie zapewnia pracodawca i odciąga nam z wypłaty. Poza tym nie brałem pod uwagę, że ktoś mógłby polecieć do Stanów z pustym portfelem. Wiadomo, że pieniądze na pierwszy tydzień są potrzebne, żeby przeżyć, ale w Polsce też za darmo się nie żyje.

W&T zależy od wielu czynników, ale może udać się to zrobić mniej więcej w takiej cenie, jaką podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja wybieram się w przyszłym roku do CA, w okolice Los Angeles. Zastanawiam się, które biuro wybrać. Nie mogę znaleźć w necie rankingu organizatorów z zeszłego roku :(

no i chyba nie będzie łatwo z pracą w aglomeracji LA :( myślałam o CCUSA. Mają siedzibę w Kalifornii, to może i większe szanse na znalezienie tam pracy :) Pewnie niektórym może się wydać, że to nie ma nic do rzeczy, ale co tam -jutro zapytam się ich jak tam stoją z ofertami pracy w CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Jadę na WAT w 2012 w terminie od 26 czerwca do połowy października, chcę popracować do połowy września, może do końca i potem pozwiedzać. Jadę z biurem student point, aktualnie przeglądam oferty i nie wiem w których stanach lepiej pracować. Wiadomo że nie jest to praca w dużych miastach tylko na prowincji raczej więc prawdę powiedziawszy wszystko może podobnie wyglądać. I miejsce nie ma znaczenia. Szukam w NY bo ofert w miarę dużo, jest np oferta z golf clubu, słyszał ktoś? Nie chce chyba pracować na kuchni przy zmywaniu, może ktoś wie jak wygląda taka praca? Albo w hotelu? Jest powiedział na hotele małe/ średnie/duże. Ktoś ma pomysł w jakim się lepiej pracuje? Wszystkie oferty są płatne ok 8 $ co wydaje się dość mało, ale nie ma innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Ja również w tym roku lecę do pracy Quad Graphics w NY Saratoga Springs. I mam pytanie jak by był ktoś zorientowany albo już wcześniej tam był to prosiłbym o namiary na jakieś domy do wynajęcia może być pokój. Najlepiej jakieś sprawdzone miejsca albo ewentualnie podać stronę www z której korzystaliście ,żeby znaleźć mieszkanie pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja również w tym roku lecę do pracy Quad Graphics w NY Saratoga Springs. I mam pytanie jak by był ktoś zorientowany albo już wcześniej tam był to prosiłbym o namiary na jakieś domy do wynajęcia może być pokój. Najlepiej jakieś sprawdzone miejsca albo ewentualnie podać stronę www z której korzystaliście ,żeby znaleźć mieszkanie pozdrawiam:)

stronka z której możesz korzystać przy szukaniu mieszkania i auta to np. www.craigslist.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dostałam oferte pracy w Rehoboth Beach w Delawar jako sprzedawca lodów, słyszał ktoś, był ktoś? Z grubsza inna niż te na które aplikowałam.. średnio mi się to podoba. Czasu jeszcze tyle i na prawdę miałam nadzieję że dostanę coś lepszego. A nie 7 dolarów na godzine pracując 7 dni przez 8 godzin. Nawet nie ma czasu na dodatkowy zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...