Skocz do zawartości

Wyjazd W 2012 Roku!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Dostałam oferte pracy w Rehoboth Beach w Delawar jako sprzedawca lodów, słyszał ktoś, był ktoś? Z grubsza inna niż te na które aplikowałam.. średnio mi się to podoba. Czasu jeszcze tyle i na prawdę miałam nadzieję że dostanę coś lepszego. A nie 7 dolarów na godzine pracując 7 dni przez 8 godzin. Nawet nie ma czasu na dodatkowy zarobek.

Hej

My również dostałam od Student Point ofertę pracy która mi się nie podoba. Nie wiesz czy jest możliwość poproszenia o przedstawienie nowej oferty. Będę sie kontaktowac z biurem , ale zanim to zrobię, chcę się jeszcze zorientować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał być stan NY no i jest? A nie NYC? Ja bym się generalnie nie nastawiał na to, że przez w&t znajdziecie jakąś dobrą ofertę pracy w samym NYC i to jeszcze z mieszkaniem gdzieś w centrum, tam tyle ludzi szuka pracy, że naprawdę nie trzeba szukać pracowników w takich programach, poza tym jest już całkiem późno i co lepsze oferty są już pewnie przebrane. Poszukajcie czegoś w miejscu z którego dojazd do NYC jest łatwy i nie jest jakoś specjalnie daleko (~2 godziny) i tyle, będzie można się wybrać na wycieczkę kilka razy zanim zaczniecie 'travel'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapisałam się na program Work&Travel USA w biurze Studentpoint i szukam osoby, która również wybiera się na ten program z tego biura i byłaby zainteresowana znalezieniem pracy razem, szczerze powiem, że trochę boję się jechać tam sama.

Ja jadę również z biura studentpoint, wylot 26 czerwca, a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my też dostaliśmy niezbyt zadowalającą ofertę. Miał być NY a mamy pracę na jakieś wiosce. Też się zastanawiam czy można jeszcze zmienić tę ofertę??? Czy ktoś już próbował?

Specyfika work& travel polega na tym że pracujesz na wiosce, w ośrodkach wypoczynkowych, małych miasteczkach. Nigdy nie dostaniesz pracy w dużym mieście, poczytaj regulamin ;) Sęk w tym żeby z tej małej miejscowości był dość dobry dojazd do dużego miasta/ ciekawych miejsc. Wtedy raz na jakiś czas może będziesz mieć weekend wolny, żeby coś pozwiedzać i oderwać się od pracy.

Mam kolejną ofertę w NY (stanie, nie mieście) w , Studio Motel of Lake George. Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...