Skocz do zawartości

Wyjazd W 2012 Roku!


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka hej, przypadkiem dowiedziałem się o tym, że istnieje program Work & Travel i zainteresowałem się nim, w dodatku uwielbiam Nowy Jork i odkąd oglądam filmy i seriale, marzę by odwiedzić to miasto chociaż raz :(

Generalnie to nie wiem zbyt wiele, oprócz tego, że potrzebuję około 4000zł na wyjazd, że kasa prawie na pewno mi się zwróci i że potrzebuję jakiejś agencji na wyjazd. ;P Co do pracy - agencje pomagają w szukaniu, czy samemu trzeba? Warto wybrać się w ciemno, na tzw. job hunting? Co muszę wiedzieć przed wyjazdem?

W chwili obecnej pracuję jako telemarketer i zamierzam sobie odkładać na ten wyjazd, tak, by już w lipcu 2012 wyjechać i wrócić z końcem września 2012 roku.

Nie bijcie, nie wiem jeszcze zbyt wiele, ale dużo czytam i myślę o tym, i sądzę, że jak się postaram to dam radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O język się w ogóle nie martwię - dobre wyniki na maturach (95 pisemna, 100 ustna :)), oglądam podcasty, videocasty, streamy różnych amerykańców, dużo filmów i seriali oglądałem, robiłem napisy do serialu tłumacząc z języka angielskiego (serial o grupce przyjaciół mieszkających w NY x)), pisałem ogromną ilość maili do obcokrajowców, dużo piosenek słucham no i generalnie ogarniam ten język. : D

Czemu 4k to mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Suma 4 patykow nie wystarczy a jak z jezykiem ??

http://www.stany.pl

Przy najtańszej opcji wystarczy:

I rata - 395

II rata - 495

III - 299$ najtańsza opcja - ~ 900 zł

IV - wiza + sevis 175$ - ~ 520 zł

V - bilet można na expedii dostać w granicach 1500-2000

Cały koszt - 4 - 4,5 tys w zależności od ceny biletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...