minimalistik Posted July 11, 2011 Report Posted July 11, 2011 Witam:) Czy jesli podam przy rozmowie w sprawie wizy adres a podczas pobytu bede pod innym moge miec jakieś problemy? Czy urząd immigracyjny sprawdza w jakis sposób gdzie kto przebywa podczas pobytu na wizie turystycznej?? Dziękuje za odpowiedzi.
sly6 Posted July 11, 2011 Report Posted July 11, 2011 a dobrze to ukryjesz na rozmowie,wrazie pytan szczegolowych nie poplaczesz sie inna tez sprawa ze wypelniasz w samolocie druk I-94 a tam masz wpisac adres wiec jaki wpiszesz,jak kto powiesz na granicy? bo co innego lece do do kogos na 1 noc -potem jade gdzies indziej,,a co innego odrazu chce cos krecic -nie mowic prawdy bo moze sie uda tak moze sie udac a mozna wyjsc bez wizy .. ps bo moze sie zmienic cos w pobycie ale nalezy byc pewnym tego co sie mowi i jak..
minimalistik Posted July 11, 2011 Author Report Posted July 11, 2011 Sprawa wyglada tak że jade do rodziny mojej dziewczyny i oni o tym wiedzą ale nie moge zostac pod tym adresem z powodu jej ojczyma który mnie nie lubi. Wiec spróbujemy zalatwić coś innego ale jak narazie prawdopodobnie bede mial wczesniej spotkanie w sprawie wizy niz znajdziemy jakies miejsce pobytu.Wiec musze podać tamten adres. Przygotowany bede dobrze. A jakie mogą mi pytania zadac ??A być może poprostu zarezerwowac jakiś hotel żeby ominąć ten problem ??
sly6 Posted July 11, 2011 Report Posted July 11, 2011 jesli tak sie maja sprawy to zalatw sobie hotel-motel,hostel.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.