Skocz do zawartości

I-751 I Brak Listu


kig

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak juz niektorzy z was pewnie wiedza, przechodze wlasnie odprawe z I-751.

Ladnie wyslalam caly pakiet, po kilku dniach dostalam NOA, i znowu po jakims czasie list z terminem biometrics na za 3 tyg. Jestem jednak bardzo niespokojna bo z niewyjasnionego dla mnie powodu list dostalam jedynie ja, moje dziecko ktore jest zalaczone w petycji nie dostalo...

I tutaj, czy powinnam sie niepokoic czy to moze standardowa procedura? 2 lata temu przy robieniu AOS zawsze dostawalismy oboje listy, z jego i moim imieniem, tym razem pierwszy list NOA tez przyszedl dla mnie i dla dziecka jednak list z terminem biometrics juz nie...?

Przeciez nie moge zabrac dziecka na biometrics bo go bez listu nie wpuszcza..?

Prosze zorientowanych o wypowiedzi, milo by bylo gdyby Karina zerknela tez .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz pani Karino!

hmm... czyli nie powinnam byla placic im dodatkowe $85 za dziecko? Bo w instrukcji do I-751 jest napisane zeby dolaczyc $85 za biometrics za kazdego dependent i nie ma tam mowy o wieku..?

I skoro jest za mlody teraz to dlaczego mial biometrics 2 lata temu przy staraniu o AOS? nie rozumiem tej dziwnej procedury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odciski sa brane od osob, ktore maja 14 lat lub wiecej. Od Twojego dziecka mogli wziac fotografie oraz jeden odcisk, ale nie mial kompletnego biometrics 2 lata temu. Komplet 10 palcow wezma kiedy dziecko skonczy 14 lat, takie jest prawo i dlatego mogli mu nie wyslac zawiadomienia o odciskach, bo i taka maja juz jego file z odciskiem, a jak bedzie mial 14 lat to zrobi update green card. Dlatego tez np. za male dzieci (do lat 14) na aplikacjach podpisuje sie rodzic, a jak dziecko skonczy 14 lat to biora podpis dziecka do immigration file.

Moga go teraz wezwac do zlozenia zdjecia oraz jednego odcisku, ale to sie zdarza niezwykle rzadko. Jak to sie mowi "up to them".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...