Skocz do zawartości

Co Kupić W Pl Dla Polaka Na Obczyźnie


kamil1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, ja Ci napisze, co mojego znajomego ucieszylo.

Jakis czas temu znajomego kuzyn przylatywal z Polski. Poprosil go, zeby ten przywiozl: UWAGA: -wino typu wino, ale w woreczku (wwiozl bez problemu w walizce). Wiesz, takiego zwyklego taniego winiacza.... Dodam ze ten znajomy, to nie nalezy do pijakow, ale chcial, sobie powspominac beztroskie studenckie czasy.

No i na imprezie to wlasnie wino zrobilo furore!!!

Zawsze jest tak, ze jeden chce kieliszek wina, inny piwo, inny jeszcze co innego, ale tym razem WSZYSCY chcieli sprobowac tego wina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, polska wodke mozna kupic na Greepoincie. Szlugi podobnie.

Nie każdy ma ochotę odwiedzić to miejsce - ja osobiście nie lubię tam jeździć. Poza tym - kupisz większość marek popularnych, co niekoniecznie znaczy dobrych. Co do szlugów - oczywiście, że kupisz, ale tu wkraczamy w kwestię ceny ;-) Karton w Polsce to jakieś 100 PLN ... w USA 100 USD ;-) I tak - wiem, że można jechać do rezerwatu, wiem, że można kupić przemycone, tylko co z tego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam zamiar przewieść troche polskich cukierków. Raczki, kukółki, krówki itp. Ogolnie to z 3kg. Moga sie przyczepić za to celnicy ?

Nie przyczepia sie do ilosci. Co najwyzej, jesli znaja polski, to moga przyczepic sie do "kukółek", ze je "przewosisz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...