Skocz do zawartości

Wiza dla Au Pair


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • 3 lata później...

To zalezy za co nie dostalas tej wizy turystycznej i kiedy ostatni raz bylas po ta wize,bo jak za klamstwo w ds 156 to mozesz miec trudnosci z wiza na au-pair lub tez jak zobacza ze chcesz koniecznie wyjechac a Twoj wyjazd nie bedzie na au-pair to tez nie dostaniesz tej wizy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam rok temu ostatni raz starac sie o wize a dlaczego jej nie dostalam to nie wiem , nic mi nie powiedziano tylko poprostu ze sie nie kwalifikuje ;/ a jesli chodzi o klamstwo to w niczym ich nie oklamalam . zawsze pytali sie o moja mame bo ona tez ma wize ale konczy jej sie za rok.A teraz chce wyjechac jako au pair z jakiegos biura poniewz koncze liceum i chce sobie zrobic przerwe;/Nie wiem co juz mam robic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Czy to prawda, że przedłużając swój pobyt jako au pair na kolejny rok nie możemy w trakcie tego drugiego roku w ogóle wyjeżdżać poza USA? Obiło mi się o uszy, że wyjechać owszem można ale nie ma gwarancji, że nas z powrotem wpuszczą... planowałem wyjazd do PL w trakcie drugiego roku ale jeśli to ma się wiązać z tym, że automatycznie skrócę sobie pobyt to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...