Skocz do zawartości

jaki mozliwy czas pobytu w usa


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mam wize turystyczna dostalem ja na 10 lat jade tam pierwszy raz w zyciu na zaproszenie do rodziny ;) to jak to jest na rozmowie z urzendikiem imigracyjnym znaczy sie na ile zazwyczaj wbijaja maksymalny czas pobytu w USA??? I w ogole jakie sa mozliwosci??: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasem im nie mow ze tyle chcesz!!!! bo wtedy sie moga zaczac klopoty - bo kto jedzie turystycznie na tyle (oprocz jakis "zawodowych" podroznikow)- szczegolnie do rodziny.

kup bilet na krotszy okres - np na 6 tygodni, powiedz na immigration ze na tyle wjezdzasz, on da Ci pieczatke na dlugi czas (zakladamy ze na 6 miesiecy) no i np jeszcze bedac na lotnisku idziesz do air france i przedluzasz pobyt ;-) hehe (jezeli oczywiscie Twoja taryfa na to pozwala!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie ze nie bede im mowil na ile chce:) A co do tego biletu to juz zapozno bo juz mam kupiony irezerwacja powrotna jest zrobiona na 4 miesiace od daty przylotu ;) Takze nie bede sie chwali taki biletem przed tym urzednikiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santa....... przeciez ma "starzi" wizę i to na 10 lat.

Nie ma kłopotów z ponownym wjazdem do USA po tak dlugim, 6-miesiącznym pobycie ?? Czytałam ostatnio o kobiecie, którą odesłano z lotniska w Chicago, własnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o soooryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ale przeoczylem to!!!!! zostala mi w pamieci inna osoba, ktora dopiero sie pytala o ubieganie! :oops: :oops: :oops: :oops:

a z tym dlugim pobytem to jest roznie. mojej siostry kolezanki juz nie wpuscili (po kilkukrotnym pobycie na 6 miesiecy). ale za to 2 znajome rodziny (stare babcie ;-) ) spedzaja 6 miesiecy w polsce i 6 miesiecy w usa u dzieci i tak na okraglo od kilku lat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...