Skocz do zawartości

Ślub Z Obywatelem


technische

Rekomendowane odpowiedzi

Ty nie byłbyś nielegalnie, tylko na wizie turystycznej (no, chyba, że byś pracował).

Nikt Ci tego nie zabroni, ale po co potem udowadniać, że nie wjechałeś na turystycznej w celu legalizacji pobytu?

Bo przecież jedziesz z takim zamiarem... No i zwłaszcza, że jeździsz do niej co pół roku, a teraz, zaraz po zdobyciu przez nią obywatelstwa weźmiecie ślub na twojej wizie turystycznej... Spróbuj spojrzeć na to okiem urzędnika.

Nie lepiej zrobić wszystko tak, jak należy i oszczędzić sobie stresów?

Zwłaszcza, że - jak sam stwiedziłeś - od wielu lat widzicie się co pół roku. Może więc jeszcze się trochę pomęczyć, a potem mieć spokojniejsze życie?

Oczywiście zrobisz, jak uważasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po zlozeniu wniosku o wize k1 przez moja narzeczoną moge przebywać w stanach na wizie turystycznej?? czy dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu moge tam wjechać??

To ona leciala do mnie co pół roku a teraz nawet zrobilo sie co 10 miesiecy zeby nie bylo problemów przy obywatelstwie.Ja dopiero 2 miesiace temu dostalem wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz przebywac tyle czasu ile dostaniesz pobytu na granicy a nie ze masz zlozone papiery na k-1 to mozesz byc dluzej..

tutaj zadnego zakazu nie masz wjazdu,pobytu

ale jak odeslesz papiery ktore dostaniesz do wypelnienia.chyba ze masz kogos zaufanego co Ci je przesle z Polski

pamietaj tez ze odbierasz k-1 w Polsce-Warszawa i tutaj tez masz rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...