Skocz do zawartości

Wypelnienie Deklaracji Celnej Na Pokladzie Samolotu Z Usa Do Niemiec


pajak77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czesto latalam przez Frankfurt i ani razu nie kazano mi niczego wypelniac. Jesli nie bedzie mial przy sobie duzej gotowki lub czegos do oclenia to go o nic nie zapytaja, wiec nie ma co sie denerwowac powrotem, niech korzysta z ostatnich dni wakacji. Do Stanow przylecial bez problemow wiec powrot to bedzie bulka z maslem :)

p.s. pajak77 ale wiem co czujesz, bo moja mama ma w planie przyleciec w przyszlym roku i ja na sama mysl juz sie denerwuje (jej pierwsza wycieczka za ocean), chcialabym jej ta podroz jak najbardziej ulatwic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Tak to juz jest z ludzmi "starszej daty",ktorzy niekoniecznie poza polska byli gdzies jeszcze ,a ich pociechy wylecialy za ocean. Ale nie martw sie, poradzi sobie. Ja po ojca zdecydowalem sie poleciec do polski. Wprawdzie to jego 3-cia wizyta u mnie jednak pierwsza z przesiadka. Bylby to dla niego niepotrzebny stres. Ale powiem Ci ,ze na dzien dzisiejszy wiem, ze nie wiele to dalo bo i tak zapominal te wszystkie procedury na lotniskach. Tyle ,ze bylo mu razniej bo lecial ze mna. I wiem tez ,ze w przyszlym roku nie bede kombinowal i kupie bilet bezposredni choc nie ukrywam,ze Lufthansa ma czasami bardzo atrakcyjne ceny. Nie warto. To jednak duzy stres dla starszych osob. Pozdrawiam i zycze powodzenia. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...