Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa W Przyszlosci


marina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam.

Prosze o pomoc w :

Może jakieś sugestie, podpowiedzi...

Jestem z Poznania. Czy w Poznaniu za pośrednictwem też załatwię wizę do USA?

Chcę starac sie o wizę turystyczną - jaki max czas o nią mogę sie starać - 10 lat?

Gdzie najpewniej, a moż ei najtaniej zakupie bilety lotnicze i ubezpieczenie (chcę zwiedzić Nowa Zelandie)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysl o zadnych posrednictwach bo to tylko dojenie pieniedzy.W Warszawie jest Ambasada USA i tam musisz pojechac.Oczywiscie wczesniej musisz ztrobic sobie zdjęcie , wypełnic wniosek ds 160 i umówic sie na rozmowe z konsulem.Max waznosc wizy to 10 lat , jednakze to konsul zadecyduje na jaki okres ci ja przyzna.Jesli nie bedzie miał do ciebie zastrzezen to dostaniesz na 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Poznania. Czy w Poznaniu za pośrednictwem też załatwię wizę do USA?

Chcę starac sie o wizę turystyczną - jaki max czas o nią mogę sie starać - 10 lat?

Wszystkie informacje odnośnie wiz są na stronie ambasady USA:

http://polish.poland...migracyjne.html

Możesz sie starać o wizę w Krakowie, bądź w Warszawie. Masz do wyboru tylko te dwa miejsca.

To, o co się starasz podczas rozmowy z konsulem to promesa wizowa i można ją dostać na makzymalnie 10 lat, ale to nie znaczy, ze można sobie polecieć na 10 lat do Stanów, bo to Ty przy staraniu się o wizę określasz, na ile chcesz wyjechać, a po przylocie do USA urzędnik imigracyjny określa długość Twojego jednorazowego pobytu w kraju.

Absolutnie nie kupuj biletu, nim nie dostaniesz wizy. Bo jak nie dostaniesz, to co zrobisz?

I czy Tobie potrzebna jest wiza turystyczna, czy wystarczy Ci tranzytowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda ;)

Ważna informacja dotycząca rejonizacji

Mamy przyjemność ogłosić, ze ubieganie się o wizę do USA w Polsce stało się jeszcze dogodniejsze.

Podanie wizowe można składać w Ambasadzie USA w Warszawie lub w Konsulacie Generalnym w Krakowie bez względu na miejsce zameldowania czy zamieszkania. Oba konsulaty korzystają z tej samej infolinii i bazy danych. Wybór miejsca ubiegania się o wizę należy do Państwa.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...