Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa W Przyszlosci


marina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to znaczy mam wybór w-WA i Kraków?

A czym się rózni wiza tranzytowa od turystycznej... zawsze muszę rozmówić sie z konsulem?

tak , zawsze musisz gadac z konsulem.Wiza tranzytowa to taka która ci słuzy tylko przy przesiadce bezposrednio na lotnisku , innymi słowy nie mozesz wyjsc poza teren lotniska w USA.Ja bym Ci pronował wize turystyczna bo zawsze sie przyda , bo koszt wizy tranzytowej i turystycznej jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaa zawsze jest rozmowa z Konsulem ,chyba ze nie podlegasz ale masz na stronie Ambasady podane kto moze nie miec rozmowy..

co do Warszawy lub tez Krakowa to zalezy gdzie chcesz miec rozmowe..gdzie masz blizej ..

tranzytowa jest dla takich osob jak Ty ze lecisz przez LA i przesiadasz sie na samolot do Nowej Zelandii,mozesz oczywiscie zrobic maly odpoczynek i wyjsc mozesz na zewnatrz lotniska aby zwiedzic np LA..potem lecisz dalej do Nowej Zelandii

mozesz tez miec wize turystyczna ktora mozesz wykorzystac na wjazd dluzszy na teren USA..

pacio to musisz troche poczytac przepisow oraz forum bo mozna wyjsc z lotniska na takiej wizie i nawet byc z pare dni w USA..

na pewnych stronach zobaczysz ile max moze byc taka osoba w USA na tej wizie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaa zawsze jest rozmowa z Konsulem ,chyba ze nie podlegasz ale masz na stronie Ambasady podane kto moze nie miec rozmowy..

co do Warszawy lub tez Krakowa to zalezy gdzie chcesz miec rozmowe..gdzie masz blizej ..

tranzytowa jest dla takich osob jak Ty ze lecisz przez LA i przesiadasz sie na samolot do Nowej Zelandii,mozesz oczywiscie zrobic maly odpoczynek i wyjsc mozesz na zewnatrz lotniska aby zwiedzic np LA..potem lecisz dalej do Nowej Zelandii

mozesz tez miec wize turystyczna ktora mozesz wykorzystac na wjazd dluzszy na teren USA..

pacio to musisz troche poczytac przepisow oraz forum bo mozna wyjsc z lotniska na takiej wizie i nawet byc z pare dni w USA..

na pewnych stronach zobaczysz ile max moze byc taka osoba w USA na tej wizie

Do NZ wybieram się z kanadyjczykami dlatego myslałam o LA(oni stamtąd lecą do Christchuch), ale biura oferują dość tanie przeloty przez Koreę tylko, że mnie to trochę przeraża... czy słusznie? To i tak mija najdłuższa podróż i tu ta Korea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...