Skocz do zawartości

Problem Z Tata-Zgloszenie Do Loterii


everlost

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat. Jestem w 2 kl LO. Moja mama chce złożyć aplikacje do loterii. Czytałem ze trzeba tam uwzględnić także meża. I tu problem. Wątpię czy tato się zgodzi później w razie czego pojechać do konsula a tym bardziej nie da sobie zdjęcia zrobić.

Rodzice nie mieszkają razem,

Jest możliwość aby mama złożyła ta aplikacje nie uwzględniajac taty ale oczywiście mnie tak. I czy do wydania wizy i wgl złożenia aplikacji jest potrzebny paszport mój i mamy? Bo nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no to bedzie problem z Toba bo paszport bedzie potrzebny na rozmowe w Ambasadzie bo Twoja mama wyrobi paszport bez problemu ,a u Ciebie bedzie potrzebna zgoda Ojca -chyba ze sad wyda zgode na wyrobienie paszportu-na samo wyslanie zgloszenie nie potrzeba paszportu

Twoj tata nie musi jechac na rozmowe,nie musi dostac wizy ale musi byc wpisany w formularzu do zgloszenia oraz dodac nalezy jego zdjecie

nie ma innej mozliwosci

jesli Twoja mama sklamie co do stanu cywilnego mozecie wizy zadnych nie dostac ..

a moze maja oczeczona separacje sadowa?spytaj sie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie czytales forum,,no i co z tego ze rozmowy sa za 8 miesiecy jak 1 koperty beda przychodzic w maju,czerwcu -jesli wygracie i wtedy bedziesz wyrabiac paszport ,czekac na niego? na okres wakacji ten czas sie wydluza ..a jak bedziesz czekac na paszport a potem wypelnieniac papiery to moze sie okazac ze kolejka Wam przeszla z Waszym numerem...

oczywiscie ze jest taka mozliwosc,ze wysyla sie 1 zgloszenie a potem papierach ktore zostana przyslane z USA umieszcza sie osoby co leca do USA...a reszta nie chce to moze zostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w regulaminie czy gdzies na stronie przeczytalem ze mama musi wpisac siebie mnie i tate. Czyli liczy sie tato i mama a ja jakby na doczepke?

Sory za te pytania ale nigdy do konca nie wierze informacjom i tym co przeczytam. Wole wiedziec dobrze a nie ogolnikowo. Pewnie nawet jakbysmy dostali to nie uwierzyl byn na poczatku. Taka choroba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownym aplikantem jest Twoja mama a Wy jak sie wyraziles jestescie na doczepke

I teraz jesli Twoj tata nie wyraza zgody na wyjazd to w papierach z USA umieszcza sie Ciebie oraz Mame i wysyla do USA.

chyba ze Twoj tata powie ze chce leciec to jego tez mozna umiescic w papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...