Skocz do zawartości

Wypożyczenie Samochodu Czy Inny Transport


Jacob87

Rekomendowane odpowiedzi

byc moze jest to corolla - biale na bialym i male i do tego moj nienajlepszy wzrok nie pomagaja w identyfikacji

polecam ( zreszta sam tym autkiem jezdzisz...)

corka dostala od nas taka corolle (rocznik 2003 ale kupilismy w lecie 2002)) i bila ja dosc mocno i to kilka razy

pierwsza stluczka to bylo walniecie z szybkoscia okolo 40mph w pokaznych rozmiarow murowana kolumne

z cegiel, na ktorej spoczywala skrzynka pocztowa - cegiel nawet nie dalo sie pozbierac, skrzynka pocztowa

wyladowala na jakims drzewie a corolla miala troche pogiety blotnik, peknieta pokrywe zderzaka

i pekniety "drive shaft" ( wszystko naprawione w ciagu dnia po otrzymaniu czesci)

druga "stluczka" to kolizja z vanem na parkingu - corolla uderzona dokladnie w to samo miejsce ( ouch!)

i jeszcze kilka innych przygod

w kazdym razie autko nastukalo okolo 200 000 mil sluzylo corce prawie do konca studiow i jeszcze je sprzedala za okolo $ 3000( no ale ona juz wtedy zajmowala sie zawodowo sprzedawaniem toyot...hehehe)

corolla jest niezwykle ekonomiczna w spalaniu benzyny

kiedy oddalismy corce corolle to sami kupilismy nowego yarisa sedan - byl rok 2007

autko doskonale wykonane z osiagami na autostradzie rzedu 45mpg

niestety rok temu malzonka go skasowala ( zle wziela zakret) wiec kupilem jej nastepne

nowe autko - 2010 yaris sedan i troche inny kolor :)

he he opinia na temat kobiet za kierownicą wiecznie żywy :D

Ja mam w Polsce Toyotę Corolle Hatchback bodajże z 2007 - stad wiem iż co Toyota to jednak Toyota i warto ją jednak wybrać.

Mam jeszcze pytanko w tym National Car Rental jest opcja "save time" bym wypełnił i nie musiał się męczyć z panem w okienku. Chce to wypełnić ale w opcji Driver's License Expiration Date nie wiem co ustawić skoro moje prawko jest bez daty wygaśnięcia, czy tu chodzi może o międzynarodowe?

Co jeszcze śmieszniejsze by podać np numer lotu chodź nie koniecznie, w bazie przewoźników nie ma LOTu :P

Pytanie jeszcze techniczne jak to jest z płynami w aucie przy wypożyczeniu - czy płyn do spryskiwaczy, hamulcowy, chłodnicy jest sprawdzony przez firmę wypożyczającą i nie muszę się martwić, czy jak zabraknie to mam dolewać na własną odpowiedzialność bo skąd będę wiedział, który. Ogólnie czy sprawność techniczna auta w wypożyczalni jest sprawdzona przed wydaniem? Czy jedynym problem będzie paliwo a jak będą usterki to dzwonie i pomoc przyjedzie (bezpłatnie)?

@edit + czy gniazdo zapalniczki jest w tych samochodach bo będę musiał ładować komórkę z włączonym GPS'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zapewne dostaniesz sprawne auto z uzupełnionymi wszystkimi płynami .Nie myślę abyś musiał się martwić .Jedynie płyn do spryskiwaczy może Ci się skończyć jak będziesz dużo używał .Wówczas kupisz na każdej stacji za 2-3$ . Bo chyba nie będziesz wołał pomocy drogowej.W razie awarii to oczywiście dzwonisz do wypożyczalni i podstawią Ci drugie auto.Nie widzę innej możliwości . Gniazdo do zapalniczki z pewnością będzie ,może nawet nie jedno.Spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siedzac sobie teraz w deszczowym NYC naszly mnie mysli na temat wypozyczanego auta.

Potrzebuje informacji na temat płatnych autostrad, mostow i tuneli. Ile np wyniosła by mnie podroz i95 calym wschodnim wybzerzem? Od Miami do Nowego Jorku? Bo martwie sie juz o fundusze i moze przesadzilem :-P

sorka za bledy pisane z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są wysokie kwoty. Jechałem dwukrotnie z NYC do Miami. Dokładnie nie pamiętam ale mosty i tunele to tylko przy wyjeździe z NYC a póżniej opłaty za droge I-95.

Wydaje mi się ,że nie będzie to więcej niż $50 w jedną stronę. Ja mam E-ZPass więc jadę i nie patrzę .

Pamiętaj abyś miał drobne.Nieraz jedziesz przez bramki i tylko wrzucasz wyliczoną kwotę ,dlatego trzeba mieć bilon jak nie masz E-ZPass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareknow0 dzieki za szybka odpowiedz... przy wypozyczeniu auta zaznaczylem wlasnie e-zpass wiec wygoda na pewno to jest. jesli 50$ wychodzi w jedna strone to spoko balem sie iz sa to wieksze koszta a na pewno bede jechal w obie strony. troche sie martwie powrotem gdyz bedzie to polowa grudnia i nie wiem jak z autostradami w sniezne dni... sa przejezdne czy warto brac pod uwage iz sie nastoje i wyjechac wczesniej by dotrzec na miejsce na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA to nie Polska .Tutaj jak jest prognoza ,że ma padać śnieg to pługi i piaskarki już czekają w pogotowiu.Drogi expresowe powinny być "czarne" nawet jak pada śnieg.Sypią ostro czymś solopodobnym :) Nie napisałeś kiedy jedziesz na południe bo musisz wiedzieć ,że jutro zaczyna się długi weekend i będzie bardzo ciasno na drogach, a tutaj nie pogonisz bo złapią tylko moment ( za przekroczenie szybkości). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...