Skocz do zawartości

Do zorientowanych!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Moja podróż do USA w tym roku wygląda następująco:

Wrocław - Monachium - Chicago - Monneapolise

Jak zdązyłem się zorientować ( czytając inne posty) rozmowe emigracyjną oraz wydanie bagażu przejdę na pierwszym lotnisku w USA czyli Chicago ( jesli sie myle prosze mnie wyprowadzic z błędu).

Ponadto mam kilka pytań na które mam nadzieje mozecie mi odpowiedzieć jesli mieliscie podobną sytuację:

1. czy w Chicago wystarczy mi 1:45 minut na zalatwienie tych spraw

2. czy powinienem zglosic to stuardesie w samolocie z Monachium (byc moze w takich przypadkach odprawę można przejsc bez kolejki)

3. Na ile przed odlotem powinienem wstawic sie na odprawie w lotach wewnątrz terytorium USA ( UNITED AIRLINES)

Z góry dzieki za odpowiedzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, rozmowe i clenie przechodzisz w chicago.

1) 1:45 - to zalezy jaki bedzie ruch na tym terminalu na ktorym wyladujesz. ja kiedys mialem tyle na JFK i bylo w sam raz.

2) nie musisz nic zglaszac, dopoki nie ma opoznienia. a jezeli opoznienie wyniknie, to oni maja liste pasazerow przesiadajacych sie i wtedy sami powiedza co i jak - ewentualnie lotnisko w chicago wysle do nich telex do samolotu z informacjami - np czy kogos przebukowali na inne polaczenie itd.

jezeli samolot mialby jakies opoznienie, wtedy wyjdzie po Ciebie obsluga lotniska i zaprowadzi wszedzie bez kolejek - wiec nie martw sie tym na zapas ;-) ale zapamietaj sobie jedno - jak wyladujesz i przejdziesz przez immigration/clo to zapytaj sie obslugi lotniska, gdzie dalej - moze akurat cos pomoga ;-) "kto pyta nie bladzi"

3) odprawa zamykana jest zazwyczaj na 30-35 minut przed odlotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...