Skocz do zawartości

Problem Czasu Pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na pierwszym roku studiów i planuję wyjechać na work and travel 2012. Przeglądając różne oferty pracy, głównie na Alasce trochę martwią mnie terminy. Większość zaczyna się w czerwcu, a ja wakacje oficjalnie rozpoczynam 1 lipca. Chciałbym popracować 2 miesiące, a 3-ci przeznaczyć na podróże.

Jakie są szanse na znalezienie odpowiedniego pracodawcy?

Praca przez 3 miesiące nie wchodzi w grę, bo nie będzie już czasu na zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

nie ma problemu z takim czymś marcin, jesli chodzi o alaske:)

poprzeglądaj wypowiedzi innych ludzi z lat poprzednich i popatrz jak mniej wiecej wyjezdzali na alaske i nie tylko ORAZ jak powracali....trafiali sie nawet co pracowal 1 miesiac a potem 1 miesiac zwiedzania :)

kazdy z WT jest studentem i kazdy musi zdac sesje oraz trzeba do tej szkoly wrocic na 1 pazdziernika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

@ ilya:

Powiedz jak wyjechać na Alaskę, skoro większość sponsorów odrzuca placementy w przetwórstwie i nie akceptuje ich w tym roku? A co jeśli zgłoszę się na WAT do biura, które przyjmuje takie oferty a potem w marcu okaże się, że moja oferta jest nic nie warta bo praca na alasce zostanie wykluczona z programu, o czym można przeczytać na różnych stronach odnośnie WAT. A co jeśli nawet sponsor wyda mi na podstawie tej oferty DS-a i trafię do Ambasady na rozmowę i okaże się, że otrzymam odmowę bo moja oferta pracy nie spełnia wymogów?

Widzę, że zachęcasz każdego do wyjazdu na Alaskę - jedziesz w tym roku własnie tam? Jeśli tak to z kim bo chciałbym spytać jaką gwarancję da mi biuro, że w Ambasadzie nie cofną mnie ze wzgledu na ofertę ? ewentualnie jaką ty otrzymałeś gwarancję, że oferta pracy na alasce jest w tym sezonie oki ?

Będę wdzięczny na info ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...