Skocz do zawartości

Ponowne Staranie Sie O Wize +Kilka Pytań


koko_dżambo

Rekomendowane odpowiedzi

udało się, promesa wizowa na 10 lat ;) btw teraz dostaje sie do poszportu karteczkę z ostrzeżeniem, iż ta wiza nie gwarantuje wjazdu na terytorium USA oraz ze osoby, które przedluzyly kiedykolwiek swoj pobyt w USA zostana aresztowane i deportowane. o wszystkim było na forum, ale wzmocniony przekaz przez ambasadę wydaje sie być przekonywujący co do respektowania tego postanowienia i to bardzo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej konsul pytał mnie do kogo jadę, powiedziałam do chłopaka wymieniłam imię i nazwisko, potem czy byłam kiedykolwiek w usa-tak, co robię w PL- studiuję, poprosił o legitymację. Potem coś stukał w komp i powiedział wszystko w porządku, paszport przyjdzie w ciagu 5 dni roboczych itd.

I tylko o to mnie pytał. Myślę, iż w moim przypadku na moją korzyść przemawiało to, że i w pierwszym i drugim wniosku pisałam, że jade do chłopaka, nie kombinowałam z ciociami, wujkami babci siostry meża itp. oraz moje krótkie pobyty w usa poprzednio 2 tyg i 2 miesiace. Jak już wiele razy pisano na forum szczerość to podstawa, jeżeli nie ma sie nic na sumieniu to będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej konsul pytał mnie do kogo jadę, powiedziałam do chłopaka wymieniłam imię i nazwisko, potem czy byłam kiedykolwiek w usa-tak, co robię w PL- studiuję, poprosił o legitymację. Potem coś stukał w komp i powiedział wszystko w porządku, paszport przyjdzie w ciagu 5 dni roboczych itd.

I tylko o to mnie pytał. Myślę, iż w moim przypadku na moją korzyść przemawiało to, że i w pierwszym i drugim wniosku pisałam, że jade do chłopaka, nie kombinowałam z ciociami, wujkami babci siostry meża itp. oraz moje krótkie pobyty w usa poprzednio 2 tyg i 2 miesiace. Jak już wiele razy pisano na forum szczerość to podstawa, jeżeli nie ma sie nic na sumieniu to będzie ok ;)

szczerosc to podstwawa a druga podstawa:) to powrot w czasie trwania wizy !bez przedluzania!!! to gwarantuje wize, przynajmniej w moim wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...