Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

był ktoś może ocean lifeguard'em z programu work&travel? i czy polecacie pośrednika lifeguards.pl, a może znacie jakieś alternatywne 'biura'? oferta lifeguards.pl dotyczy miejsca takiego jak "Myrtle Beach, South Carolina".

za wszelkie informacje z góry bardzo, bardzo dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Również przyłączam się do pytania.

@ltv kiedy planujesz jechać? ja wybieram się na W&T na pocz czerwca, w miarę możliwości chciałem w LA lub San Francisco pracować. Nie myślałem o pracy jako lifeguard ale wydaje mi się ciekawą opcją. Pozdro. btw wstępnie na WAT z biura ,,Almatur" w Gdańsku jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Również przyłączam się do pytania.

@ltv kiedy planujesz jechać? ja wybieram się na W&T na pocz czerwca, w miarę możliwości chciałem w LA lub San Francisco pracować. Nie myślałem o pracy jako lifeguard ale wydaje mi się ciekawą opcją. Pozdro. btw wstępnie na WAT z biura ,,Almatur" w Gdańsku jadę.

ja mogę nawet w maju jechać, bo i tak zmieniam studia, no ale jako, że chcę jechać z kimś 'znajomym', raźniej etc, no to dużo od tej osoby właśnie zależy i jej sesji;) znalazłam stronkę lifeguards.pl i szukam ludzi, którzy mają jakieś doświadczenia z W&T stamtąd;) btw jedziesz sam czy ze znajomymi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem jechać ze znajomymi ale chyba się wszyscy wykruszyli. Mam jednego kumpla, który jest na tak i mam nadziej, że uda się go namówić. Też chciałbym jednak z kimś jechać, wiadomo raźniej, bezpieczniej etc. Sesję kończymy na PG 05.06 ze względu na Euro więc to chyba jedyna szansa aby skorzystał z W&T. Co do Twojej zmiany studiów orientowałeś się jak to wygląda? Czytałem chyba gdzieś, że aby jechać na W&T trzeba mieć zaliczony min. pierwszy rok czy jakoś tak, warto sprawdzić. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i im nas więcej tym lepiej:) no ewentualnie o prace trudniej. Jakbyś czegoś się dowiedział daj znać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem zaliczony trzeba mieć I semestr studiów (i ten wymóg chyba jest dość istotny jeżeli chodzi o ambasadę)

przynajmniej tak jest w necie.. (np na stronie biura btc) i tak mi mówił mój brat (dwa razy był z w&t)

a co do sesji.. to chyba zależy od uczelni ale podobno jest możliwość przeniesienia jej czasami (na wcześniej lub później) ale jak z tym jest to nie mam zielonego pojęcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...