Skocz do zawartości

Opóznienie W Nvc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki problem,moja sprawa została przekazana do NVC jakoś pod koniec sierpnia,ostatnie dokumęty zostały wysłane do nich na poczatku pazdziernika(ds-230,paymenty) 13 pazdziernika z tego mój adwokat dostał wiadomosć,ze opłaty nie przeszy.Przefaksował badz mailowal ponownie iz opłaty zostały zrobione.Wtedy na internecie po ponownym sprawdzeniu pojawił się status "paid".Caly listopad nie było odpowiedzi od NVC. Dzwoniłam do adwokata ok.10 listopada, ale on powiedział ze nie ma w tym nic niepokojącego,ze sprawa czeka pewnie w kolejce.2 dni temu mój mąz zadzwonił do NVC na własną ręke zapytać o status sprawy i dowiedział sie iz im na komputerze wyświetla sie ze opłata nie zostala zrobiona.Zadzwonił do adwokata,adwokat do kogos tam do NVC. Sprawa wyglada tak iz ten ktos z NVC z kim on sie zawsze kontaktuje powiedzial podobno iz opłata jest zrobiona,ze pewnie nie jest zrobiony update na głownym komputerze i że to nie wpływa na tempo sprawy. Sprawa czeka podobno na rozpatrzenie,u supervisera.!Ogólne zamieszanie, nie wiem co o tym myślec. Skoro to nie wpływa "niby"na tą sprawe to czemu tak długo trwa i dalej nie mamy statusu case compled???Wydaje mi sie ze juz półtora miesiac ta sprawa jest w NVC od momętu kiedy adwokat wysłał 2 raz potwierdzenia zapłaty,czyli w sumie około3 miesiecy jak nie dłuzej. Czy to jest normalne,bo widziałam ze wiekszasc ma sprawe zaakceptowaną pare dni po wysłaniu ostatnich dokumętów do NVC. Czy to wina tego paymentu?czy jakoś dłużej to wszystko sprawdzaja,poniewaz dosc czesto jezdziłam do USA a potem byłam tam na wizie F1,? bardzo prosze o pomoc,może ktoś z was miał podobne doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Twoj maz zadzwoni jeszcze raz do NVC i wyjasni ta sprawe ..Moze sie umowic na infopass .

I teraz jesli faktycznie oplata przeszla a na serwerze nic nie widac to nadal jest sprawa w toku

a jesli cos nie tak poszlo z czekiem wtedy sprawa stoi w miejscu..

na forum juz byly przypadki ze na serwerze tak pisalo tzn ktos jest przed rozmowa a juz ktos dostal GC do reki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest infopass? No własnie nie wiem czy cos nie jest nie tak, normalnie sprawa chyba nie czeka tyle w NVC,co prawda adwokatka powiedziala ze podobno wszystko jest ok tylko update raczej nie jest zrobiony.Ale w momecie kiedy oni widza ze na komputerze nie ma oplaty to jakim cudem sprawa moze isc dalej. Od wysłania wniosku ds-230 minelo ponad półtora miesiaca,a to chyba nie jest normalny czas oczekiwania na zakonczenie sprawy w NVC. Jesli z tym paymentem rzeczywiscie jest ok ,to pewnie sa jakies inne problemy, jak myslicie? Jestem przerazona i nie wiem co robic,bo adwokat kaze czekac i mi raczej nie pomoze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest infopass,,

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.eb1d4c2a3e5b9ac89243c6a7543f6d1a/?vgnextoid=f183bd85ef149210VgnVCM100000082ca60aRCRD&vgnextchannel=f183bd85ef149210VgnVCM100000082ca60aRCRD

jest tez inny sposob aby zobaczyc czy oplata przeszla,nalezy zobaczyc jak poszlo z czekiem na rachunku bankowym,kiedy zostal zrealizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...