Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Staram sie o wizę J-1 i nie udało mie się znaleźć dokładnej informacji, od czego zalezy, czy dostanę wizę multiple entries albo singe entry. Nigdzie nie było informacji, co o tym decyduje.

Chodzi o to, ze wyjezdzam na wymiane studencka na semestr i mam bardzo tanie polaczenie lotnicze zeby wrocic na wielkanoc. Wizy J-1 wydawane przez polską ambasadę są wielokrotnego wjazdu?

Czy przy probie ponownego wjazdu moga sie pojawic jakiekolwiek problemy, nawet jak będe miał M entries?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni dostaja szybciej odpowiedz a inni znow czekaja dluzej ..

masz racje ze po to jest forum -fora ale moze nikt tutaj na to nie odpowiedziec dlatego tez zapytalem sie czy wyslales pytanie do Ambasady .

bo na yahoo forum ktos napisalem ze J-1 dostaje sie M jako wielokrotny wjazd ale jak poszukasz na forum tutaj ze nalezy miec pewien ds ze soba na granicy ze masz nadal legalny pobyt w USA..jaki ds dostaniesz lub tez bedziesz miec ?bo tutaj pisaly osob z work i travel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DS-2019 i z tego co gdzies wyczytalem, to jedyny warunek, zeby "re-enter US" to podpis oficjeli z uczelni od spraw miedzynarodowych wymian, ze dotychczas nie ma problemu ze mną itp. Więc jezeli bede miał M i jego podpis to chyba powinno działać. Po prostu zapytam się chyba konsula na rozmowie o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...