Finest Posted May 19, 2005 Report Posted May 19, 2005 Chciałbym dowiedzieć się czy osoba posiadająca Zieloną Kartę i wylatująca po raz pierwszy do USA LOT-em bezpośrednio z Warszawy do Newark musi zgłosić się wcześniej do Doradczego Programu Imigracyjnego (airportwrw@state.gov), aby przejść odprawę na Okęciu :?: i na ile wcześniej trzeba być przed wylotem na Okęciu :?:
sly6 Posted May 23, 2005 Report Posted May 23, 2005 odprawa dotyczy ludzi majacych wize turystyczna 8) najlepiej byc 3 godziny bez odlotem i powodzenia
rispekt Posted May 25, 2005 Report Posted May 25, 2005 Na lotnisku byłem jakieś 3 godziny przed planowanym odlotem (inna sprawa, że start odbył się z trzygodzinnym opóźnieniem :x ). W sumie odprawa człowieka z "loterii" jest szybka i bezproblemowa. Przechodzisz przez pierwszą bramkę gdzie oficer sprawdza papiery, kierujesz się do odpowiedniego gate'a (w zależności dokąd jest lot) przy którym wraz z bagażem podręcznym jesteś prześwietlany i rewidowany. Mi nie zadali na odprawie w Polsce żadnego pytania :wink: . Pozdrawiam Radek
majk Posted May 26, 2005 Report Posted May 26, 2005 Odprawa w warszawie ( a smieszna jest ta odprawa, o ile mozna to nazwac odprawa) jest dobrowolna, tak wiec mozna sobie nia zupelnie glowy nie zawracac.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.