Skocz do zawartości

Karta Nexus


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, naprawdę sądzisz że nie byłam na teh stronie? ;) Chodzi mi o pytania które zadają podczas interview, nigdzie nie mogę znaleźć przykładów, a po gestapowskich przepychankach z kanadyjskim immigration wolałabym się przygotować zawczasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, naprawdę sądzisz że nie byłam na teh stronie? ;) Chodzi mi o pytania które zadają podczas interview, nigdzie nie mogę znaleźć przykładów, a po gestapowskich przepychankach z kanadyjskim immigration wolałabym się przygotować zawczasu.

sorry!

Plus nie win kanadoli, oni tylko wykonuja prace na zlecenie naszej polityki (USA)

to wszystko dzieki naszym madrym politykom, ktorzy wprowadzili "patriot act"

Lata temu przekraczanie granicy do Kanady byl prawie niewidoczna, przyjazne i zero niemal kontroli.

WTEDY CZULO SIE NAPRAWDE JAK W USA.

Moze troche tu

http://www.canuckabroad.com/forums/nexus-card-question-vt7502.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gal, znalazłam info o ew. zadawanych pytaniach na forum do którego podałeś linka :) Nie wygląda to źle, a w każdym razie nie gorzej niz podczas typowych cyrków jakie często mam gdy wlatuję do Kanady. Jedyny problem to ten, że ja chce podróżować samolotem, a do tego niezbędne jest skanowanie siatkówki. Jedyne miejsce gdzie wykonują takowe w USA jest na jakimś zadupiu w NY, wiec czeka mnie podróż do Toronto lub Montrealu. Postaram się pogodzić termin spotkania z następną podróżą do Kanady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...