Skocz do zawartości

Transport Polskiego Samochodu Z Europy Do Usa - Kontener


BusemPrzezSwiat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, czy moge prosic o jakies namiary do firmy transportujacej auto z PL do USA. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Ja 4 lata temu skorzystałam z niemieckiej firmy Interfracht, (http://interfracht.de/index.php?id=logistyka-transportowa) która ma również również oddział w Poznaniu. Kontaktowałam się z wieloma polskimi i amerykańskimi firmami transportowymi, ale wszystkie dawały do zrozumienia, że transport samochodu z ich strony to tylko ze Stanów do Polski, a w drugą stronę to już nie bardzo (chociaż info na ich internetowych stronach mówiły co innego). Być może w ciągu kilku ostatnich lat coś się pod tym względem zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, chciałabym podpiąć się pod temat.

Chciałabym przetransportować samochód z Europy do USA.

Szczególnie zależałoby mi, żeby transport odbył się z Portugalii, ale nie mogę znaleźć firmy, która się tym zajmuje. Może być też Hiszpania albo zachodnie wybrzeże Francji.

Czy ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cały misterny plan odwiedzenie "hippisowskim" busem US poszedł w p***u...

Za to mapke na stronie maja juz dokladnie wyrysowana, a nie obczaili jakby najwazniejszej kwestii :)

kzielu, dnia 17 Sty 2012 - 22:33, napisał:snapback.png

Stary - wez poczytaj podane linki - bez spelnienia odpowiednich norm nie bedziesz w stanie w ogole go wwiezc na teren US, wiec nie masz co sie martwic o ubezpieczenie bo nie bedziesz mial w ogole takiego problemu.

pewnie, że się udało!

sprowadziliśmy auto do Stanów i objechaliśmy Stany, Kanadę i Meksyk bez problemu

Mało tego, później zrobiliśmy to samo w Australii - tym samym busem objechaliśmy ją w 4 miesiące

kzielu i co Ty na to ???

nie wypowiedziales sie pod ostatnim postem kolegow BusemPrzezSwiat, ktorzy jednak mieli racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...