Skocz do zawartości

Aplikacja O Obywatelstwo - Kiedy Biometrics ?


anituHa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Postanowilam zadac pytanie, bo zaczynam sie martwic, moze mi ktos moze pomoc.

Mianowicie, aplikowalam o obywatelstwo 30 listopada, kilka dni po tym przyszlo Notice of Action listownie i mailem, a od tamtej pory cisza (ani listu, ani maila). Czy nie powinnam do tej pory juz dostac zawiadomienia o biometrics? Wysylalam do Phoenix, AZ i jak sprawdzalam status w grudniu, to sredni okres czekania byl 5 miesiecy.

Aplikowalam 3 lata po slubie z Amerykaninem.

Dziekuje za pomoc.

p.s. wlasnie sprawdzilam case status i pisza tak:

Testing and Interview

On December 22, 2011, your N400, APPLICATION FOR NATURALIZATION was placed in line for interview scheduling. When scheduling is complete, you will receive a written notice with a time and place for your interview. Please check the website for further updates on your case. If you move, please use our Change of Address online tool to update your case with your new address

Czy to znaczy, ze nie bede miala Biometrics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika ,że 22 grudnia Twój wniosek został zarejestrowany w kolejce.Od tego czasu na zaproszenie na odciski czeka się około 1,5 miesiąca.

A więc cierpliwości. Na odciski musisz zostać wezwana i to Cię nie ominie ( nie ma innej możliwości). Zrobią Ci odciski palców i zdjęcia ,wręczą książeczkę z płytką do nauki historii i następnie czekaj na kolejne wezwanie z terminem interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Ja aplikowalam pod koniec marca i dwa razy wysylali mi zawiadomienie na odciski, niestety nie otrzymalam do tej pory zadnego listu oprocz potwierdzenia zlozenia aplikacji. Rozmawialam z poczta i lostonoszem ale oni mowia, ze nie przypominaja sobie listu z DHS. Do tej pory nie mialam zadnych problemow i wszystkie listy dochodzily na czas. Nie wiem co mam robic. Gdy dzwonie do DHS to m owia, zeby zglosic sie po 30 dniach od wyslania listu, ale nie moge przeciez tak robic w kolko, ktos popelnia blad a ja czekam. Co robic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...