Skocz do zawartości

Wiza Dla Rodziny Z I-134


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, mam nadzieję, że zakładam temat w dobrym miejscu na forum.

Otóż moja siostra (rodzona), obywatelka USA poprzez małżeństwo z Amerykaninem złożyła formularz I-134 na moją rzecz, z zaznaczeniem, że będą mnie sponsorować.

Teraz pytania, czy jeśli jestem żonaty (od pół roku) i w formularzu zostało zaznaczone, że jestem w związku małżeńskim to czy moja żona również dostanie wizę? Jeśli nie to jak i w jakim czasie mogę ją ze sobą sprowadzić ?

Drugie pytanie - ile czeka się na rozpatrzenie takiego wniosku? Złożony został w grudniu 2011, siostra dostała jeszcze w grudniu potwierdzenie od państwa o otrzymaniu tego wniosku.

Trzecie pytanie - z tego co wyczytałem I-134 jest wnioskiem o zieloną kartę czy może jednak jest to wiza CR1? A w związku z tym, jakie są formalności? Będę miał rozmowę z konsulem w Warszawie i tyle czy coś jeszcze ? O co mogą pytać? Jak trudno dostać taką wizę ?

Nie wiem czy to ma znaczenie ale obecnie mam wizę B1/B2 byłem w stanach z 5 razy turystycznie, bez żadnych problemów. Moja żona nie była nigdy w USA, o wizę się nie starała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyiles formularze i nie masz I-134 a masz I-130 to raz

zapoznaj sie dobrze z tym tematem

http://forum.usa.inf...ra-nvcambasada/

okres oczekiwania to jakies z 10-12 lat jak dla Ciebie ,,zona powinna byc wpisana jesli chce razem leciec z Toba - tak samo jak dzieci,,mozna dopisac zone do wniosku.wiec razem pojedziecie ale siostra wtedy bedzie musiala wiecej zarabiac aby Was 2 sponosorowac lub tez brac kogos do pomocy..

czy trudno dostac wize tak>?nie jest trudno ale bierze sie takie cos pod uwage jak ,karalnosc,zdrowie ,oraz czy papiery i sponsor jest ok w trakcie rozmowy

to ze masz wize to ok ale czy tam bylo wszystko ok z Twoim pobytem-jakas praca nielegalna ktora moze wyjsc ..

cr1 nie jest wiza dla Ciebie a wiza nazywa sie od petycji dla rodzenstwa tzn f4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...