Skocz do zawartości

Wypełnianie Wizy - Kilka Potrzebnych Informacji (M.in. Pyt O Zdjęcia)


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze czyta dobrze temat jak wypelnic ds 160 i podobne?po to sa zalozone aby mozna bylo cos znalesc..

Mozna wypelnic polsku ale bez uzywania polskich znakow

co do zdjecia to bierzesz wymagania ze strony-mozna miec okulary ale bez odbic na nich ,,aby nie bylo tak ze beda odbicia w okularach..

czy dopiero po wydrukowaniu moge zadzwonic do ambasady?

przed nie zadzwonisz bo skad bedziesz znac numer wniosku?dzwonisz po wydrukowaniu

- drukarka laserowa?

masz dobra atramentowa drukarke?uwazaj aby dobrze byl wydrukowany ,czysto

- jesli planuje wyleciec w lutym i tez wrocic w lutym (wyjazd na ok. 8 dni) to musze podawac konkretny termin? Czy wystarczy informacja - luty 2011 (wylot i powrot)?

jak takie cos bedzie mozna wpisac to wpisz,,najwyzej podasz daty dokladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sly super, ze jestes :)

Wiem, ze pyt sie powtarzaja, ale chce miec pewnosc bo jakby nie patrzec, chodzi o dostanie wizy ;/

Moglbys odpowiedziec na moje pozostale pyt? Odnosnie drukarki, czy moge zadzwonic do Ambasady po wypelnieniu wniosku, wyslaniu, zapisaniu na kompie, a potem dopiero wydrukowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziekuje. Dla pewnosci (przepraszam, wiem, ze marudze :))

Najlepiej bedzie jak wydrukuje drukarka laserowa? Pytam bo i tak nie posiadam drukarki w domu, wiec udam sie do punktu ksero :D

Jesli nie jestem w stanie podac daty wylotu, np. 22 luty ( bo nie wiem, ile potrwa cala ta prcedura) to co wtedy? Nie chce zeby wyszlo, ze sklamalam we wniosku... Rozumiesz wpisze wylot - 22 luty, a np. wylece 20 lutego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te daty moga byc ruchome

a jak kto wydrukujesz w xero?umiesz to zapisac na dysku,wyslesz potwierdzenia na poczte swoja i jak kto potem otworzysz?

wszystko zalezy jaka masz dobra drukarke atramentowa ,,jesli sie obawiasz to pozostaje drukarka laserowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez napisalem czy masz taka opcje ze idziesz do punktu xero i drukujesz wniosek,,jesli masz to tak zrob

ale uwazaj jak bedziesz wypelniac wniosek ,tam bedzie pytanie o podanie adresu e-mial aby Ci potwierdzenie wyslac

co do zapisywania ds 160 to masz na stronie Ambasady napisane ze sa tam takie przyciski ktore nalezy kliknac i dalej wypelniac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisze na kompie, przesle na poczte, a potem wydrukuje w punkcie ksero, wiem, ze mozna wydrukowac z poczty (tam, gdzie ja chodze, nie ma z tym problemu :)).

Wpisze poprawny adres mailowy, zwroce na to uwage - dziekuja za cenna wskazowke :)

Znajac pewnie sie pogubie... ;/ Ale coz, jutro beda probowala dzialac :) Najpierw zdjecia, a potem wypełnianie wniosku.

Pamietasz moze czy bedzie pytanie o dokladne podanie adresu hotelu, w ktorym sie zatrzymam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...