Skocz do zawartości

Routing Number A Swift Code


wojt20

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jaka jest różnica?

Próbuje zrobić przelew z wbk'a do td banku ale... nr konta amerykańskiego to tylko 10 cyfr. Numeru swift jako takiego nie mogłem znaleźć (czy on obowiązuje tylko w Europie?). Jeśli routing number dla mojego stanu(edit: td bank NH) to

011400071 plus 10 cyfr nr konta to czy to jest właściwy już numer na rachunek, na który chce przesłać pieniądze?

Pytanie dodatkowe. Jakiej opłaty mogę się spodziewać przy przelewie za ok.100$ ze strony wbk'a?

Wielkie dzięki za pomoc

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na stronie banku wchodzisz w przelewy zagraniczne? Powinna być oddzielna zakładka do zagranicznych.

Co do opłaty, kiedyś robiłem przelew na $180 do wachovia bank i suma prowizji była chyba około 60zł. To było z multibanku i jakieś dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jaka jest różnica?

Próbuje zrobić przelew z wbk'a do td banku ale... nr konta amerykańskiego to tylko 10 cyfr. Numeru swift jako takiego nie mogłem znaleźć (czy on obowiązuje tylko w Europie?). Jeśli routing number dla mojego stanu(edit: td bank NH) to

011400071 plus 10 cyfr nr konta to czy to jest właściwy już numer na rachunek, na który chce przesłać pieniądze?

Pytanie dodatkowe. Jakiej opłaty mogę się spodziewać przy przelewie za ok.100$ ze strony wbk'a?

Wielkie dzięki za pomoc

:)

http://www.tdbank.com/faqs/faqs_intl_indiv.html

What information should I provide to the originator of a foreign (non-U.S. Dollar) wire payment in order to get the money into my account at TD Bank?

Incoming Foreign Currency Wire Payment Instructions:

Correspondent Bank SWIFT Code: TDOMCATTTOR

Correspondent Bank Name: The Toronto-Dominion Bank, Toronto, Ontario, Canada

For Further credit to: TD Bank Store Address: Street, City, State, Country

In Favor of Beneficiary Account Number: Your TD Bank account number as it appears on your statement

In Favor of Beneficiary Full Name and Full Address: Your name and address as it appears on your TD Bank account statement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...