Skocz do zawartości

Karta Walutowa Cinkciarz.pl


yacomo

Rekomendowane odpowiedzi

polecam kantor walutowy Alior Bank - naprawdę super sprawa - karta wypukła visa, podgląd operacji i historii rachunków, ustalane przez siebie limity - właśnie z niej korzystam i jest extra. Do tego kurs $ czy € naprawdę atrakcyjny (ja kupiłam ostatnio $ za 3.09 gdy na mieście był za 3.20 )

Warto poczytać na stronie. To nie jest konto dolarowe tylko kantor - wpłacasz na techniczne konto złotówkowe i potem za to kupujesz $ po atrakcyjnym kursie. Nie wiem jaki jest teraz kurs na mieście, bo aktualnie jestem w NYC, ale w kantorze Alior obecnie 1$ = 3.0901

PS - a jakby ktoś chciał z tego skorzystać i byłby przy okazji tak miły - to mój kod polecający: NE4ZK11D2V1Y

A jak to fizycznie wypłacasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w NYC i wypłacam z każdego bankomatu lub płacę kartą. W PL mozna wypłacić z bankomatu lub w placówce Aliora. Mozna tez wpłacać na konta jakie sie w kantorze ma (sa rożne waluty do wyboru) w placówce Aliora albo przelewem.

Co dolary ? Możesz wypłacać w PL w bankomacie ? Co to za magiczna karta ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karta magiczna, tylko odpowiednie bankomaty. W Warszawie są bankomaty, które wypłacają walutę, po prostu w trakcie przeprowadzania transakcji wybierasz w jakiej walucie (€ czy $) chcesz otrzymać wypłatę (jeden jest np przy stacji metra w Centrum)

Ja akurat nie próbowałam, bo po co mi w PL $? A w NYC no to wiadomo.

Jeśli w Twoim mieście takich nie ma, to wypłacasz w placówce Alior Banku (do 10 000$ od ręki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 lata później...

Witam ja posiadam kartę walutowa w $$$ w Kantorze Alior Banku. Tak jak pisał poprzednik karta wypukła do płatności limity możesz sobie sama ustawiać podgląd poprzez aplikacje , stronę wszystko przejrzyste i czytelne. Na pewno karta działa ponieważ płaciłem nią w Polsce za Zieloną kartę do USCIS bez żadnych dodatkowych kosztów. Moza ja tez w razie czego zablokować poprzez aplikacje w razie kradzieży. Ja wyjeżdżam do Stanów w czerwcu więc dopiero wtedy będę mógł coś więcej napisać na temat tej karty :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...