Jump to content

mi0706

Użytkownik
 • Content Count

  805
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About mi0706

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Greenacres, FL

Recent Profile Visitors

4,270 profile views
 1. cześć. Wysłałam paczkę 23 listopada z polski morską przesyłke do USA Chicago. Wiem że 23 grudnia statek dopłynął do NY. Ostatni wpis na stronie jak sprawdzam to ze wysłana z polski z Pruszków Gdanski  i nic więcej.  Myślałam, że jak dopłynie do NY to juz bedzie w systemie a tu nic i sie martwię. Czy to normalne?

  Z góry dzięki za odpowiedz

 2. Lekarz na Fl będzie miał raj z pracą. Tu szpitali i tego typu miejsc jest więcej niż sklepów;)
 3. Ja już od kolejnej osoby słyszę, że nie mogą znaleźć porządnego człowieka do pracy (mówię o branży budowlanej).
 4. Dobrym połączeniem, choć może nie tanim jest lot przez Cancun (Meksyk). Z Cancun lecisz kubańskimi liniami, więc już jakaś atrakcja na początek.
 5. Niestety Capital One nie daje każdemu. Ale za to można zrobić sobie secured w np. Open Sky(https://www.openskycc.com/default.aspx). 200USD depozytu i masz kartę, po dwóch miesiącach pojawi się twoja historia kredytowa. Moja zona próbowała w Capital One, ale tam żeby dostać kartę trzeba mieć przynajmniej "bad credit", bez żadnego nie dostaniesz. Open Sky nie sprawdza historii, więc nie ma "hard inquiry".
 6. Witam i pozdrawiam wszystkich Florydczyków. My okupujemy WEST PALM BEACH. Zapraszamy do nas!
 7. ale on to Polak, który miał obywatelstwo kiedy się z nim hajtała!
 8. <script type="text/javascript"></script> Floryda akurat należy do stanów gdzie wynajem jest stosunkowo tani. A tak właściwie nie ma idealnego stanu. Zawsze będzie coś!
 9. hola hola! z kartą to może być problem, lepiej poczekaj aż dostaniesz jakąś ciekawą propozycję pocztą. Ostatnio dostałem kartę Discover bez opłaty rocznej i 14 miesięcy bez odsetek.
 10. Z Polski na Florydę www.KierunekFloryda.com - ciekawa ta wasza strona Przeczytałem sobie artykuł o pieniądzach i mogę dodać, że ostatnio Domwaluty.pl założył sobie konto w Citibanku i teraz wymianę zrobiłem w ciągu razem 4 godzin. Co do Florydy to mi się podoba "moje" południe (WPB), choć wiele jeszcze nie widziałem.
 11. Floryda: 800$ mieszkanie (1 bed), 40$ prąd, 60$ tel, 45$ internet, do tego rata za samochód i ubezp.: 360$ + paliwo 200$ Nie po to wyjeżdża się do Ameryki, żeby gadżety kupować. Te można kupić w Polsce po takiej samej cenie!
 12. Dealer załatwi ci kredyt, który później pomoże zbudować ci historię, ale będzie to trochę kosztować! Pamiętaj, że dealer jeszcze do wszystkiego doliczy swoją marżę, jakieś 800$.
 13. lepiej wypełnić teraz, a późnie przesunąć rozmowę w ambasadzie.
 14. Oj i to przesadzają ! Floryda jest super, wilgotność? eee tam, właśnie mimo pory deszczowej jest sucho, a na razie najwyższa temperatura to było 33 stopnie. Jak się jest tu odpowiednio długo to taka temperatura w ogóle niep przeszkadza, wręc przeciwnie. Można w klapkach do sklepu wyskoczyć - to mi się bardzo tu podoba. Bo w Polsce dziś w nocy włączyły się grzejniki w Warszawie, a to jeszcze sierpień!
×
×
 • Create New...