Skocz do zawartości

wiza dla rodzenstwa


Rekomendowane odpowiedzi

hej

chce wyjechac na J1 w tym roku razem z bratem, mam juz umowiona wizyte w konsulacie w krakowie ale firma z ktora wyjezdzam mowi mi ze moga byc probelmy w uzykaniu wizy dla nas obu. radza mi zebym na wizyte zapomnial indeksu i w taki sposob (wg nich) przyjde na drugi dzien a mojego brata zalatwia oddzielnie i moze sie nie skapna. to bedzie moj juz drugi wyjazd do usa, natomiat brat 1wszy raz. macie jakies doswiadczenia w takiej sytuacji?? co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za bzdura!!!! od 3 lat wyjezdzam z bratem w wakacje na wizie J-1 i 2 razy mielismy spotkanie w ambasadzie w tym samym dniu u tego samego konsula i nikt nigdy problemow nam nie robił bo niby czemu? jestesmy studentami w papierach wszystko ok wiec o co chodzi??? takze nie słuchaj tych sygesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biuro mowi ze mieli juz sytacje odmowy rodzenstwa wiec sie troche cykam. wizyte mam w konsulacie w krakowie a tu sa numerki w okienkach wiec bedziemy jeden za drugim,bardzo prawdopodbne ze bede u tego samego konsula co moj brat. zastanawiam sie co do tego indeksu... mial moze ktos z was taka sytuacje ze zapomnieliscie indeksu?? wg biura moge spokojnie przyjsc na drugi dzien i wejsc bez kolejki na spotakanie z konsulem bo papiery beda czekaly i tylko doniose indeks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że nie ma co kręcić, bo przecież brata i tak będą mieć w komputerze, że dzień wcześniej dostał wizę.

Tamto rodzenstwo moglo dostac odmowe z zupelnie innych wzgledow, np. mieli tam za duzo rodziny, u ktorej mogliby chciec zostac, wtedy jasne jest, ze odmowili obojgu, a nie tylko jednemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...