Skocz do zawartości

Jade z WAT-u do USA potem chce poleciec do Kanady.


bunifacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

Wylatuje do stanow 13-tego czerwca, bede pracowal w branson do konca wrzesnia. Chcialbym odwiedzic rodzine ktora mieszka w Kanadzie, wiem ze musze miec wize, ale chodzi mi o pare kwesti, mianowicie:

1) Miejsce powortu mam ustawione na NYC, czy moge zmienic to na Toronto ? Bo jak bede w Kanadzie to jest bez sensu sie wracac...

2) Słyszalem ze bilety do Kanady z USA sa tanie - okolo 70$, ale za to koszmarnie wielkie oplaty lotniskowe, co powoduje ze wszystko wzrasta do 500$...

3) Gdzie opłaca sie zrobic zakupy takie jak ciuchy, kamera etc, w Stanach czy w Kanadzie ?

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zmiana powrotu z NYC na YYZ mozesz miec problem - poniewaz moze nie byc taniej taryfy, ktora na to pozwoli, a poza tym musisz sie dowiedziec, czy Twoja taryfa pozwala na zmiany (wiekszosc ma zastrzezenie, ze zmiany trasy sa niedozwolone). - najprostsza rzecz - zadzwon do linii ktorymi lecisz i sie zapytaj o mozliwosc takiej zmiany a na pewno ze szczegolami powiedza czy to mozliwe a jezeli tak, to jak i za ile ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplacisz za wize w Ambasadzie i cena 75 dol can(200-220 zl)za jednokrotna

"Z dniem 1 maja 2005r. Sekcja Wizowa nie przyjmuje opłat w dolarach USA. Dotyczy to również czeków potwierdzonych oraz money order w tej walucie."

http://www.dfait-maeci.gc.ca/canadaeuropa/...isa&imm4-pl.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...