Skocz do zawartości

Problem Z Ds-160. Potrzebna Pomoc! :))


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Wziełam się za wypełnianie wniosku ds-160 i mam powazny problem bo nie wiem co powinnam wpisac. Jest pytanie odnosnie osoby kontaktowej w USA - jade do chlopaka, ktory jest Polakiem, a wyjechal do USA służbowo. Oczywiscie chcialam podac jego dane - wpisalam imie, nazwisko, adres i zatrzymalam sie na numerze telefonu :( Wpisuje a dokladniej probuje wpisac jego polski numer, ale bezskutecznie - wymusza na mnie wpisanie amerykanskiego n-ru. On posiada tylko polska komorke, nie kupowal karty amerykanskiej. Jesli pomine to pytanie - wyskakuje, ze blad. Natomiast w formacie polskim czyli +48 lub 48 nie pozwala wpisac. Musi byc format nru amerykanskiego. Czy ktos spotkal sie z wyzej wymieniona sytuacja? Czy rzeczywiscie jako osobe kontaktowa powinnam podac dane chlopaka? Co w takiej sytuacji moge zrobic? Czy musi kupic karte z amerykanskim numerem?

Pozdrawiam,

Beata :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałam nr sluzbowy polskiej komorki, ktora wzial ze soba :) Nie posiada amerykanskiego n-ru, wiec takowego wpisac nie moglam.

W razie proby skontaktowania sie z nim, jesli okaze sie ze nie moga sie z nim skontaktowac to maja adres hotelu, w ktorym sie znajduje :) Zawsze mozna do hotelu zadzwonic i poprosic o polaczenie z dana osoba.

Wniosek juz poszedl, jutro dzwonie do Ambasady. Dam znac na kiedy rozmowa i oczywiscie po samej rozmowie rowniez zdam relacje.

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sie zastanawiam, ze podczas wypelniania wniosku wpisalam jedynie obecne miejsce zatrudnienia, natomiast nie wiem czy nie powinno sie wymienic poprzednich miejsc pracy ;/ Teoretycznie nie kojarze miejsca, w ktorym proszono by mnie o podanie takich informacji, ale czytalam gdzies na forum, ze normalnie kobiety powinny wymienic poprzednie miejsca zatrudnienia :( Orientuje sie ktos jak to jest? Pytam bo najwyzej wypelnie kolejny wniosek i wysle, wowczas podam nr ten prawidlowy podczas umawiania rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...