Skocz do zawartości

Kieszonkowe - mniej niż potrzeba...


Rekomendowane odpowiedzi

Według zasad o ile wiem trzeba mieć 475$, mam problem, bo nie moge tyle uzbierać, i nie wiem jak mam się z tego wywiązać, jade z dziewczyna więc potrzebuje dwa razy tyle. Jeżeli ktoś juz był pare razy na takiej kontroli, bardzo bym prosił o pomoc. Może coś kombinować z kartą kredytową? Z kolegą pomyśleliśmy o tym żeby otworzyć sobie konto np w PEKAO S.A. w walucie USD, dzień przed wylotem wpłacić tam np. 300 USD, wziąć potwierdzenie o stanie konta (wydruk z konta), i od razu je wypłacić. Miałbym co pokazać na granicy.

CO O TYM MYŚLICIE?

Pozdrawiam,

Witek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nam na orientation meeting mówili, ze wyciag z banku nie wchodzi w gre. Może byc tylko albo gotowka, albo czeki podrozne. Wyciag nie jest dla nich zadnym dowodem. Mowili tez, ze nie zawsze sprawdzaja ale lepiej miec bo inaczej nie wpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore 150$ i to podobno wystarcza 8)

Wystarcza na co? Masz juz wszystko oplacone? Mieszkanie? Bedziesz pracowala od pierwszego dnia pobytu? Nie musisz dojechac do pracodawcy? Bierzesz ze soba sztucce, garnki? :roll:

150 USD to na lody moze wystarczy, albo gdy ktos przyjezdza na gotowe. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik ma chyba racje....choc wiesz, ja w tamtym roku, wyjeżdzając z Resort America, miałam przy sobie tylko! 80$.Teraz, z perspektywy czasu,podziwiam samą siebie,ze miałam odwage leciec z tak małą sumą kasy,no ale ja jechałam "na gotowe"...takze....jeśli jedziesz na campa powedzmy, mysle,ze 150 baksów Ci wystarczy...

tym razem jade na W&T i pytam tu ludzi, czy wystarczy mi 500$?hmm....wolałabym wziąć wiecej,ale nie wiem skąd wyczaić więcej kasy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...