Skocz do zawartości

Kieszonkowe - mniej niż potrzeba...


Rekomendowane odpowiedzi

bunny twoje chamstwo nie zna granic a "mamusi ktorej bede sie trzymac za spodnice" nie widzialam 12lat!!wiec moja droga tak k'woli jasnosci nie krytykuj i zachowaj to dla siebie!!A jezeli nie umiesz trzymac jezyka za zebami to radze sie ugryzc bo ja jeszcze moge przymknac na to oko ale kiedys mozesz trafic na ludzi ktorym twoje odzywki sie nie spodobaja!!pozdrawiam!!

p.s. nie chcialam byc niemila ani nikogo nie chcialam urazic ale tak to sie dzieje jak u kogos wyczuwam sarkazm!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniuu, nie chce mi sie wchodzic w dyskusje z Toba, bo szkoda moich nerwow, ale uwazam, ze zareagowalem slusznie na Twoj pierwszy post, ktory moze wprowadzic w blad (delikatnie to ujmujac) wielu niedoswiadczonych uczestnikow W&T. Przypomne Ci co napisalas:

ja biore 150$ i to podobno wystarcza

Gdzie w tym poscie piszesz o podrozy do mamusi i o tym, ze wszystko bedziesz miala zorganizowane? Czy myslisz, ze taka wyczerpujaca odpowiedz to to, czego szukal na Forum bobasek? Bo ja watpie...

skoro ja mowie ze mi wystarczy tzn. ze WYSTARCZY!!

Tobie wystarczy, ale nas to nie obchodzi ile Tobie wystarczy, lecz ile powinny brac ze soba osoby, nie przyjezdzajace na gotowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...