Skocz do zawartości

Wniosek Wizowy - Imiona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, być może już za późno teraz na pytanie bo wysłałem wniosek wizowy ale chcę się upewnić czy dobrze zrobiłem. Kiedy zaczniemy wypełniać wniosek będzie napisane, że WSZYSTKO ma być po angielsku za wyjątkiem imiona i nazwiska w jęz. ojczystym, więc miejsce urodzenia i w innych przypadkach nazwę miast napisałem bez polskich znaków. W jednym z pierwszych pól trzeba było wpisać imiona bez polskich znaków, później nazwisko... Dopiero później imię i nazwisko w alfabecie języka ojczystego. Wpisałem więc tylko pierwsze imię i nazwisko, bez drugiego(które zawiera literkę ł). W efekcie końcowym na wydrukowanym potwierdzeniu mam wpisane 2 imię bez polskiego znaku. Nie wiem czy to jest problem i dlatego chciałem najpierw zasięgnąć rady przez rozmową z konsulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam;) mam nadzieje, że ktoś pomoże mi rozwiązać moje wątpliwości. Planuje w tym roku wyjazd do USA, stary paszport, w którym mam wize stracił ważność, więc 3tyg temu wyrobiłam nowy i tu właśnie pojawia sie problem, gdyż w starym paszporcie i wizie mam jedno imie, a w nowym dwa (pare lat temu ktoś przeoczył, że faktycznie mam 2imiona). Wize mam ważną jeszcze przez 4lata i nie wiem czy przez ten błąd powinnam ubiegać sie o wize jeszcze raz, czy moge spokojnie lecieć do USA? dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...