Skocz do zawartości

Jak uzasadnic pobyt 6 miesieczny w usa....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za kilka dni wybieram się z powrotem za wielką wodę. Wróciłem w styczniu 2005 po półrocznym pobycie. Wiem że to teraz loteria, zastanawiam się jak sensownie uzasadnic pobyt 6 miesieczy w usa.... gdyby czekała mnie dłuzsza rozmowa. Lecę do NY do kuzyna w to samo miejsce co ostatnio. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiza jest turystyczna, zresztą oni dobrze wiedzą że połroczny pobyt ma niewiele wspólnego z turystyką. Jednak niektórym się udaje bez problemów. Tylko nie wiem czy nie jest to za szybki powrót.

Czy ktoś miał taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz powiedziec ze robisz research na temat Twojej przyszlej pracy magisterkiej z historii i kultury Stanow Zjednoczonych, chcesz poszukac materialow do pracy i chcesz pozwiedzac te miejsca ktorych jeszcze nie miales okazji zobaczyc ;)

Z pozdrowieniami, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to się zastanawiam jak to z tym wszystkim jest.. moja dziewczyna była już w USA 5 razy - w każde kolejne wakacje, zawsze wracała w ciągu 2 miesięcy. i tak się zastanawiam... teraz ja jadę z nią i mam nadzieję że znowu ją wpuszczą.. a jak nie - to będzie bardzo nieciekawie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam sie, moze ktos wie, co z taka osoba ktora dostala wize wjazdowa na 6 miesiecy i przedluzyla legalnie siedziala w efekcie 7 miesiecy ale opuszczajac Stany nie zdazyla otrzymac przedluzenia-zaznacze ze przedluzenie przyszlo jakies 2 tygodnie po wyjezdzie.

Czy ktos z Was mial taka sytuacje? Czy sa problemy wjechac do Usa po roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...