Skocz do zawartości

H2B ze student center


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  

czy Ktoś zna biuro Student Center???Bo ja juź od zeszłego roku załatwiam wyjazd. Pojawiają się coraz to nowe problemy!!!Jak Ktoś wie cokolwiek na ten temat Proszę o info. Ja chciałam wyjechać na wizę H2B.

Witaj Izuniu!

Napisz wiecej szczegolow... Ze pojawiaja sie problemy - to akurat mnie nie dziwi, pisalismy o tym chocby powyzej. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tzn. problemy są już od początku tj. od listopada 2004r. kiedy podpisałam umowę z biurem: najpierw nie było pracodawcy, później nie były niby wydawane wizy a teraz mam pracodawcę(niby) ale biuro daje do podpisania nową umowę( nie ze Student Center tylko ze Stowarzyszeniem Ecto)???Nie wiem co robić bo niby powinnam wypełniać wnioski do ambasady i wpłacać kasę ale nie wiem ta zmiana nazwy biura budzi wiele wątpliwości...bo całą kasę wpłacałam do SC!!!I nie wiem czy brnąć w to dalej juź tyle czekam na ten wyjazd że mam dosyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tzn. problemy są już od początku tj. od listopada 2004r. kiedy podpisałam umowę z biurem: najpierw nie było pracodawcy, później nie były niby wydawane wizy a teraz mam pracodawcę(niby) ale biuro daje do podpisania nową umowę( nie ze Student Center tylko ze Stowarzyszeniem Ecto)???Nie wiem co robić bo niby powinnam wypełniać wnioski do ambasady i wpłacać kasę ale nie wiem ta zmiana nazwy biura budzi wiele wątpliwości...bo całą kasę wpłacałam do SC!!!I nie wiem czy brnąć w to dalej juź tyle czekam na ten wyjazd że mam dosyć...

Z tego co widze to SC i ECTO rzeczywiscie jest tym samym, ten sam adres, te same numery telefonow, ECTO jest wpisane na oficjalna liste posrednikow, umozliwiajacych prace za granica - byc moze stworzyli nowy podmiot, aby dostac zezwolenie z Ministerstwa.

Nie wiem co o tym sadzic. Masz umowe podpisana ze SC, im wplacalas pieniadze. Nie mam prawa podwazac ich wiarygodnosci. Ciezko powiedziec... Ciekawe co jest w tej nowej umowie, czy jest jakies powiazanie ze stara - moim zdaniem byc powinno! Czy jest w niej cos o kosztach? Przeciez juz cos placilas. Trudno doradzic, nie widzac umowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tzn. problemy są już od początku tj. od listopada 2004r. kiedy podpisałam umowę z biurem: najpierw nie było pracodawcy, później nie były niby wydawane wizy a teraz mam pracodawcę(niby) ale biuro daje do podpisania nową umowę( nie ze Student Center tylko ze Stowarzyszeniem Ecto)???Nie wiem co robić bo niby powinnam wypełniać wnioski do ambasady i wpłacać kasę ale nie wiem ta zmiana nazwy biura budzi wiele wątpliwości...bo całą kasę wpłacałam do SC!!!I nie wiem czy brnąć w to dalej juź tyle czekam na ten wyjazd że mam dosyć...

Wszystko zalezy od umowy ktora podpisalas. Co w niej jest napisane na temat rezygnacji. Zawsze mozesz starac sie odzyskac kase poprzez rzecznika konsumentow lub urzedu. Trudno Ci doradzic jesli nie widzimy tresc umowy..

F

PS a o Stowarzyszeniu Ecto w ogole nie slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od umowy ktora podpisalas. Co w niej jest napisane na temat rezygnacji. Zawsze mozesz starac sie odzyskac kase poprzez rzecznika konsumentow lub urzedu. Trudno Ci doradzic jesli nie widzimy tresc umowy..

PS a o Stowarzyszeniu Ecto w ogole nie slyszalem

No wlasnie, bez umowy (w tym momencie juz dwoch umow :roll: ) ciezko cokolwiek wiecej powiedziec...

Jesli chodzi o ECTO, to wyglada na "cos zwiazanego" ze SC, przynajmniej maja te same dane kontaktowe: http://www.studentcenter.pl/test/sc/index....024&sHeight=768 i http://wup.mazowsze.pl/wazne/nppkraj.doc ... Inna sprawa, ze to Student Center chwali sie Certyfikatem Ministerstwa, wiec po co im(?) jeszcze ECTO? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...