Skocz do zawartości

Sitka 2012


TT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Sitka jest pod wpływem klimatu morskiego, a w związku z tym jest wietrznie, spore zachmurzenie nieba i opady deszczu są bardzo częste w regionie Southeast. W okresie od czerwca do końca września można spodziewać się kilku ,,serii dni ze słoneczną pogodą, szczególnie w drugiej połowie sierpnia. We wrześniu często występują sztormy.

Potraktuj to co napisałem jako takie uogólnienie i prognoza a nie pewnik.

W załączniku umieszczam dane na temat pogody z zeszłego roku:

http://www.wunderground.com/history/airport/PASI/2011/8/30/MonthlyHistory.html#calendar

Przede wszystkim weź ze sobą ciepłe bluzy z kapturem, sporo ciepłych skarpet, nieodzowna będzie także kurtka przeciwdeszczowa. Myśle, że na stronie internetowej pracodawcy znajdziesz dokładniejsze informacje.

Pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sitki... Przygotuj się na deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz (wiem to z własnego doświadczenia). Oczywiście zdażają się słoneczne, ciepłe dni, ale rzadko i zwykle bardzo niespodziewanie :) Nie wiem w której fabryce będziesz pracował, ale zabierz ze sobą ciepłe, wygodne ciuchy (skarpety, bluzy z kapturem, dresy itp.), z którymi bez problemu będziesz mógł się rozstać - po 2 miesiącach będą nadawać się tylko do kosza.

Ja niestety nie wracam w tym roku na Alaskę (czego bardzo żałuję), wybrałam inny kierunek usa, ale zeszłoroczne wakacje w Sitce były niezapomniane. Polecam i życzę samych 16nastek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile kosztuje shipping na Alaskę kupując np z Amazon.com ?

Chodzi mi o to czy jest jakaś extra opłata czy cena jest standardowa jak na pozostałe stany.

Amazon.com nieczynny czy jak ?

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_468520_akhipr?nodeId=200495550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...