Jump to content

Sitka 2012

Recommended Posts

• 1 month later...

Sitka jest pod wpływem klimatu morskiego, a w związku z tym jest wietrznie, spore zachmurzenie nieba i opady deszczu są bardzo częste w regionie Southeast. W okresie od czerwca do końca września można spodziewać się kilku ,,serii dni ze słoneczną pogodą, szczególnie w drugiej połowie sierpnia. We wrześniu często występują sztormy.

Potraktuj to co napisałem jako takie uogólnienie i prognoza a nie pewnik.

W załączniku umieszczam dane na temat pogody z zeszłego roku:

http://www.wunderground.com/history/airport/PASI/2011/8/30/MonthlyHistory.html#calendar

Przede wszystkim weź ze sobą ciepłe bluzy z kapturem, sporo ciepłych skarpet, nieodzowna będzie także kurtka przeciwdeszczowa. Myśle, że na stronie internetowej pracodawcy znajdziesz dokładniejsze informacje.

Pozdrawiam Cię

Dzięki LuckyLuck za informacje.

Jeśli miałbyś jakieś porady o czym warto pamiętać wyjeżdżając na Alaskę, to napisz. Będzie to nieoceniona pomoc.

Co do Sitki... Przygotuj się na deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz (wiem to z własnego doświadczenia). Oczywiście zdażają się słoneczne, ciepłe dni, ale rzadko i zwykle bardzo niespodziewanie :) Nie wiem w której fabryce będziesz pracował, ale zabierz ze sobą ciepłe, wygodne ciuchy (skarpety, bluzy z kapturem, dresy itp.), z którymi bez problemu będziesz mógł się rozstać - po 2 miesiącach będą nadawać się tylko do kosza.

Ja niestety nie wracam w tym roku na Alaskę (czego bardzo żałuję), wybrałam inny kierunek usa, ale zeszłoroczne wakacje w Sitce były niezapomniane. Polecam i życzę samych 16nastek!!!

• 2 weeks later...

Ile kosztuje shipping na Alaskę kupując np z Amazon.com ?

Chodzi mi o to czy jest jakaś extra opłata czy cena jest standardowa jak na pozostałe stany.

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...