Skocz do zawartości

Opłata Wizowa Szybkie Pytanie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jutro jade z kolegą jako doświadczony już zawodnik xD kolega właśnie powiedział mi że nie zrobił jeszcze wpłaty wizowej!!

Czy można jutro gdzieś przy ambasadzie wpłącić ? jest umówiony po 10 czy wpłata w ten sam dzień przed wejściem do ambasady jest akceptowana ?

Wiem że należy wpłacać jak najbliżej terminu rozmowy z konsulem ale czy to nie bedzię przesada ?

Prosze o szybkie odpowiedzi bo już jutro mamy jechać ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tak zrobil i bylo ok ale to bylo jakis czas temu

wazne aby byla pieczatka na wplacie,,To moze byc na poczcie,w banku ...na poczcie sa bez oplat wplaty :)

cos z dzisiaj

Około godziny 9 dotarłem wraz z kuzynem do Warszawy, a o 9:30 byliśmy pod ambasadą. Utworzyła się już wtedy dosyć spora kolejka, a my musieliśmy jeszcze podejść na pocztę, aby zapłacić zapłacić te 448 zł. Na szczęście na poczcie wszystko zajęło nam trochę ponad 10 min.

http://forum.usa.info.pl/topic/17877-wasze-wizyty-w-konsulacie-w-tym-roku/page__st__700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z tym i z tym .... wogóle ludzie z krk praktycznie wszyscy dodawali karteczki dhl.... chociaż wiadomo nie wiem czy wszyscy ale naprawde bardzoo dużo... wogóle chyba rzeczywiście jak nie ma sie tam kogoś nielegalnie i ma sie tu w miare dobre "przywiązanie" jakieś studia czy coś to raczej powinno być ok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...