Skocz do zawartości

Rozmowa O Wizę - Proszę O Wskazówki


Rekomendowane odpowiedzi

a co tam pisze ?

byl juz tutaj przypadek opisany ze ktos taki wpis dostal na wizie,dobrze poszukaj na forum...

Masz miec z samolotu na rozmowie wypelniony druk I-94 i druk celny,tak samo to znajdziesz na forum oraz na stronach www jak kto wyglada

i pamietaj aby mowic to co masz napisane na wizie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam napisane "to short course of study (ballet) 18 hrs or less/week"

Nie mam mówić co innego, bo po to właśnie jadę:-)

Chciałam się jeszcze zapytać czy jeżeli będę się po powrocie (w sierpniu) ubiegać o wizę M-1 do tej samej szkoły to czy mogę mieć jakieś problemy/nie dostać tej wizy? Dyrektor szkoły powiedział, że jestem także przyjęta na year-round program, ale najpierw chcę tam pojechać w wakacje i zobaczyć czy na 100% chcę zostać w tym miejscu. Wracam do Polski w sierpniu, po letnim programie, a we wrześniu zaczynałabym year-round. Ten letni kurs w większości ma też wpływ na to,czy uczeń zostaje przyjęty na year-round czy nie, ale jako, że jestem z Polski i będę potrzebowała więcej czasu na dopełnienie wszystkich potrzebnych formalności to wiem już teraz, że jeśli chcę to mogę zostać.

Zmian statusu raczej nie wchodzi w grę, bo chciałabym często wracać do Polskiw przerwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...